Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges h 2 fiút szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h 2 fiút szeretek egyszerre? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
4hónapja szakítottam barátommal,2évig voltunk együtt, előtte jó barátok voltunk, mindent megbeszéltünk, nem éreztem h hiányzana miután szakítottunk csak a barátságunk, belevágtam egy új kapcsolatba 2hónapja, de ezzel a fiúval ritkán találkozunk, volt barátommal megegyeztünk h barátok maradunk, nem akarjuk elveszíteni egymást, de most kicsit össze vagyok zavarodva, mikor mostani barátommal találkozunk jól érzem vele magam, úgy érzem 2 fiút szeretek egyszerre. Exemhez nem akarok visszamenni, mert ő komolyabban tervez mint én, és én még nem akarom lekötni magam több évre, nem tudom mit tegyek, szeretnék még tapasztalatot gyűjteni. De egyik fiút sem akarom eldobni magamtól, így meg folyamatosan lelkiismeret-furdalásom van, h bántom mind a 2-t.
2011. ápr. 21. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Lehetséges, én pl a világ összes vörös hajú nőjébe vagyok szerelmes.

Ha én ennyibe, akkor te is lehetsz kettőbe. Szerintem.

2011. ápr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
"szeretnék még tapasztalatot" - Nem, nem vagy szerelmes egyikbe sem, csak tetszik neked. Ha szerelmes lennél valakibe, akkor csak őt akarnád.
2011. ápr. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges h már nem vagyok szerelmes egyikbe sem, pont ezért nem tudom h mit csináljak, mindig ez van, úgy érzem szerelmes vagyok nagyon, ha pedig megkapom a srácot, akkor elmúlik. Ez normális dolog? Már szabályosan utálom magam ez miatt, de különben meg az a legnagyobb baj, h lehet nem vagyok szerelmes, de ha másik lány kerül a képbe ölni tudnék mind a kettőért, nagyon nagy bajok vannak velem?
2011. ápr. 21. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemnem, ez pont fordítva megy: Ha odaenged magához egy másik lányt, akkor megcsal, és már nem leszel szerelmes. Ez a kettő csak egyszerű versenyszellem meg birtoklási vágy, és nem szerelem. A szerelemben pont a hűség számít.


Ha fiatal vagy, akkor semmi baj veled, majd lesz jobb, ezeket hagyd a fenébe. Ha már öregebb vagy, akkor lehet baj veled: Valami trauma miatt nem vagy szerelmes. Vagy "le vagy lakva", vagy pont hogy félős voltál, és nem mertél odamenni... Van ilyen ismerősöm pár, ők a "macsó fiúk" meg "belevaló lányok", tehát nem vagy egyedül. De azért próbáld megtalálni az okát és tovább lépni, mert amennyire én látom, egyiknek sincs boldog élete.

2011. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok(18), nem csalt meg, ezt most nem úgy értettem, hanem arra h ha megtudom h egy másik lány is akar vmit a 2 fiú közül vmeiktől,attól ki tudok akadni nagyon,pedig tudom h a mostani barátom nem kezdene mással, de a csajt meg tudnám fojtani, előző barátom sem csalt meg, de lehet azért érdekel még, mert vele voltam ,,úgy" először, és ezért akarok még tapasztalatot szerezni mielőtt belekezdek egy komolyabb kapcsolatba, ne értsétek félre nem akarok ribanc lenni, mostani barátommal is 2 hónapot vártam, csak most úgy érzem h 2 felé tudnék szakadni, nem tudom h most hadjam mind a 2őt, és keressek egy harmadikat v mi legyen? Egyedül meg nem akarok maradni, mert akkor sztem exemnél kötnék ki, azt meg még nem akarom, esetleg ha túl leszek pár személyen és utána is érzünk egymás iránt vmit, akkor miért ne? De most nagyon össze vagyok zavarodva
2011. ápr. 21. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha "túl leszel pár személyen", már le leszel lakva, akkor már nem igazán érzel semmit. Általában aki túl van a 10-en, az már biztos túl lesz a 100-on is.

Én az újra tippelek, mivel ha a régi mellett gondolkozol, ő benne már nem vagy biztos, ez csak romlani fog. Az újra meg ha úgy is féltékeny vagy, hogy nem vagytok együtt, abból már lehet valami, ha alapja is lesz. Mindenesetre így túl leszel rajta, mert az már világos, hogy így nem akarsz maradni.

2011. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem fekszek össze mindenféle jöttmenttel, csak tudni akarom h mással milyen, eddig ezzel a 2 fiúval voltam ilyen kapcsolatban, nem akarok 10-el vagy több fiúval, meg hát persze nem egy éjszakás kalandokra gondoltam, engem nagyon is érdekel h mások mit gondolnak rólam és még soha nem hallottam h olyat mondtak volna rám h r*banc,k*rva..stb És ezt ezután sem szeretném!


Exemmel megbeszéltük h tartjuk a kapcsolatot továbbra is, de most már visszafogjuk magunkat, neki is van barátnője, tényleg megpróbálunk csak barátok maradni, remélem sikerül


Mostani barátommal meg leszünk együtt amíg leszünk, de sztem sokáig nem fogom azt bírni h 2-3 hetente találkozunk, de majd lesz vmi...


Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :)

2011. ápr. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!