Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Két lányt szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Két lányt szeretek egyszerre :S

Figyelt kérdés
egy lánnyal jártam majdnem 2 évig.ő volt az első nagy szerelmem. pár honapja megismertem egy másik lányt, és elkezdtem beleszeretni. megcsaltam a barátnőmet vele, és szakitott velem. később összejöttem azzal a másikkal és már 4 honapja együtt vagyunk, de nem tudok kiszeretni a régi barátnőmböl. hiányzik minden.de a mostani barátnőmet is szeretem. a régi barátnőm még mindig szeret és képes lenne ujra kezdeni a dolgot. félek, ha visszamennék hozzá, akkor meg a mostani uj barátnőm hiányozna. mit tegyek? 19/F
2010. aug. 28. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
add el nekem az egyiket, majd vigyazok ra:D
2010. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Amelyiknek szebbek a cicijei,és formásabb,azt tartsd meg.
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz a segitséget :(
2010. aug. 28. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni h mit szeretnek rajtad..
2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Biztos vannak olyan tulajonságai valamelyiknek ami inkább az ő irányába dönti a mérleg nyelvét, na azt válaszd aki itt a nagyobb benyomást tette rád. Vagy hogy bonyolúltabb legyen keress egy 3.-at, 4.-et ha kell 5.-et is. Ebből már biztos fogsz tudni szűrni. Kettő közül nehezebb választani :) 28/F
2010. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeress hármat :)
2010. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

08-28 21:21 - Hogy te mekkora f.aszfej vagy!


Amúgy szerintem maradj a jelenlegi barátnőddel,és idővel elfelejted majd az exedet :)

2010. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!