Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy szép barátnőd,minden oké rajta,a pasik sokszor bámulják.

Szeretnéd,hogy ez a lány szexisen öltözködjön melletted(nem kur..vásan,az izlésesség határain belül)válalva,hogy még többen megnézik,vagy inkább visszafogottabb darabokat válasszon?

Én szeretem a magassarkú cipőket,rövidnadrágokat és azokat a ruhákat amik kiadják az alakom,mert megdolgoztam a testemért és ugy gondolom nem kell eltakarnom.

A barátom viszont máshogy gondolja,ha rajta mullik akkor valószinűleg egy földig érő zsákruhába mászkálok minden nap:) Viszont a kinyalt/kiöltözött csajokat néha félszemmel megnézi,akkor nem értem én mért ne vehetnék fel hasonló ruhadarabokat?Tudja,hogy sosem csalnám meg.

Mi a Ti véleményetek?


2011. jún. 14. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiányos lúzer fszkalapok akarják burkában vagy csadorban járatni a csajukat, nehogy véletlenül valaki rájuk nézzen. Okádok az ilyen férfitársaktól.

F

2011. jún. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na akkor csak nem az én hozzáállásommal van baj:))

Na jó,de Ő persze(talán még magának sem) nem vallja be,hogy néha megnéz más nőket.Mindíg épp arra van valami baromi érdekes dolog amerre egy falatnyi szoknyácskában lévő csaj:))Persze fogjuk az ösztönökre,nézelődjön amíg nem olyan feltünően teszi...túl jó a szemem:)

Na de akkor megnyugtattam magam,hogy mégsem követek el akkora bűnt,ha azt hordom amiben jól érzem magam.Köszi nektek;)

2011. jún. 15. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!