Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valakinek szeretője van? A házasság nem jól működik, az egyik fél nem engedi a másikat el. És jön a harmadik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A tesit bántalmazás miatt a rendőrséghez is fordulhatsz!
2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség a rendőrség.Majd együtt él olyannal, akit feljelentett?

Önálló életet kell szépen lassan kialakítani mellette, hogy alig vegye észre.

Olyan munkahelyet keresni, amit egyedül is tudnál vinni a gyerekkel, nézelődni albérlet után és egyszer csak lépni, mikor már minden készen áll testileg-lelkileg.Van időd, eddig tűrtél, akkor főleg.

Pont én is ezen vagyok.CSak az a hülye munkahely nem jön össze, ami nem 6-kor kezdődik, mert ha 6-ra odaérek, és az ovi is 6-kor nyit, akkor hova teszem a gyereket?

Várok, magabiztosabbá teszem magam, kikérem magamnak a sértéseit, azt mondtam neki, ha még eyszer hozzám nyúl, azonnal válás, több éve ezért nem bántott.

Jó kedvet erőltetek magamra és már úgy élem az életem, mintha nélküle lennék lelkileg.

2011. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Teljesen magamra ismerek az általad írottakban. Igyekszem a saját életemet élni, a gyerekeket néztem eddig,és most is. Elérték azt a kort,h ellássák magukat ha dolgozom és úgy nézz ki a munkahely is összejön. Persze nem akarja,h dolgozzam akadályok hadát hárítja elém. A válás szóba hozatala után egy darabig nyugiban van, de aztán kezdődik újra a lelki terror. Ha a gyerek zenét hallgat a fürdőben tisztálkodás közben már az is baj. De hát ez természetes, 17 éves már. Lelkileg megerősödtem és igyekszem, nem hagyni magam az elnyomásban. Persze, hogy ellenzi azt ,hogy dolgozzam... nem lesz amivel zsaroljon és megfogjon, nem tudd majd uralkodni rajtam. Másfél hónapja dolgozom már, de nagy önbizalmat adott!!
2012. febr. 1. 11:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Kitartás!! Jó úton jársz...a harmadiknak meg ¸orölj,hogy van..erőt ad.A lelki terrort sokáig nem lehet bírni.Egy megoldás van: le kell lépni,önállósítani magad..aztán ha akar,ha nem, beadod a válást.Neked is jogod van a boldogságra!Nem lehetsz örökké a fogja! Nem kell tudnia,hogy mire készülsz....
2012. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Közben én is rájöttem, hogy mit kell tennem. Lépnem kell , és igen, nem kell tudnia mire készülök. Meg kell tennem mert még mindig lelki terrorban élek, és már nem csak én, hanem a gyerekek is megsínylik ezt. Remélem mihamarabb lesz olyan hátterem, hogy a a gyerekekkel el tudjak enni tőle!!!
2012. szept. 13. 21:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy tisztességes ember előbb szakít/elválik, és csak azután kezd új kapcsolatba. A gond ott van, hogy "az egyik fél nem engedi a másikat el". Ilyen nincs. Nem lehet a másikat arra kényszeríteni, hogy maradjon veled, ha nem akar. Ilyenkor előbb-utóbb mindenképpen bekerül a képbe egy harmadik...
2014. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!