Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valakinek szeretője van? A házasság nem jól működik, az egyik fél nem engedi a másikat el. És jön a harmadik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Gerinctelen dolog. Ha a házasság nem jól működik, az két emberen múlik. Bár eleve nem támogatom, hogy 1-2 év után összeházasodjanak emberek mikor még nem ismerik annyira ki a másikat... De ez mindegy is. Szóval olyan sincs, hogy az egyik fél nem engedi el a másikat. Ha nem működik, és semmilyen módon nem lehet már helyrehozni, akkor aki ki akar lépni, az egyszerűen megmondja, hogy elválik, mert nem szeretné a háta mögött csalni a másikat. És elválnak, és utána kezd új kapcsolatba. Még akkor se tartom "normális"nak, ha a másik fél, aki nem hajlandó elszakadni, "megengedi", hogy szeretője legyen. Legyen már annyi tisztelet a házastárs iránt, akivel valamiért mégiscsak összeházasodott, hogy előbb elválnak, és utána kezd új kapcsolatot...

20/L

2011. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Jön a harmadik gerinctelenéknél. Náluk lehet.

De egy normális ember még utoljára megtiszteli azt az embert akit valaha szeretett, azzal, hogy nem csalja meg. Szakít, és úgy kezd új kapcsolatba.

2011. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Joy Turner ***** válasza:
75%

Hogy érted, hogy az egyik fél nem engedi el a másikat? Mármint szórakozni, vagy nem akarja elveszíteni?

Ha egy házasság nem működik akkor el kell válni véleményem szerint.

2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak üzenem: Én 5 év együttélés után mentem férjhez, sajnos utána elég komolyan változott negatív irányba, még kb 5 évet bírtam ki a gyerekek miatt, mert 2 közös gyermek van, de az elmúlt 2 év erősen igénybe vette az idegrendszerem. Még a házasságunk előtt nekem is volt mellette viszonyom, pont azért, mert magasról tett rám, szinte sose volt otthon, ha mégis, akkor gyors numera (aminek már bőgtem a végén, hogy kényszerből tettem - én hülye :S)


Szóval én csak azt mondhatom, amit az utolsó válaszoló: Igenis el kell válni, ha egyszer nem működik. Nem szabad erőltetni, ami nem megy. Az én exem se akart elengedni, de mivel már nem szerettem, így nem volt túlzottan gátlásom, hogy otthagyjam.

Most van új párom, akivel most költözünk össze - bár még a válásom zajlik sajnos.

2011. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerető nem szerető, jó vagy nem jó, szánalmas nem szánalmas, gerinctelen, nem gerinctelen.....


Csak az tudja aki ilyenben benne él.


Nem tudhatni ki milyen okból teszi.


DE!

Az igaz! Hogy ha nem jó a kapcsolat vagy a házasság akkor az a legjobb megoldás, hogy elválnak szétválnak!


És még ahogy az egyik válaszoló írta: akkor is váljanak szét ha gyerek van! A gyerek nem egy összetartó erő.


Szóval szépen szétválnak ha pocsék a kapcsolat, és akkor az akit most "szeretőnek" mondunk az már nem a szerető lesz hanem a párja , a barátja!!!!

2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én 5 év együttélés után mentem férjhez"

"Még a házasságunk előtt nekem is volt mellette viszonyom"

Első vagyok. Ne haragudj, de ezt nem nagyon értem. Ha már előtte is gond volt, akkor miért nem hagytad már akkor ott? Miért mentél hozzá? Miért szültél neki gyerekeket...?

Értem én, hogy sok idő után is előjöhetnek a gondok, de akkor is azt látom legjobb megoldásnak, hogy előbb le kell zárni a nem működő kapcsolatot, utána belekezdeni egy újba. Lehet, hogy én is kerülök ilyen helyzetbe, de annyi tisztelet lenne bennem a másik iránt, bármit is művel velem, hogy előbb elválnék, és csak utána keresnék mást.

2011. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kérdésed jogos, kedves utolsó válaszoló. Tudod, én voltam olyan naiv, hogy reménykedtem, ha összeházasodunk, akkor megváltozik, főleg, hogy akkor voltam terhes a második babánkkal. Az első baba még akkor született, amikor összeköltöztünk.
2011. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, akkor alapvetően különböznek az elveink (például én semmiképp nem szülnék házasságkötés előtt, ha becsúszna egy baba, akkor is előbb összeházasodnánk, minthogy megszülessen, és ha olyan rossz a kapcsolat, ahogy írtad, akkor már rég nem lennék a párommal), így felesleges vitába kezdeni, a válaszolónak úgyis mindenki ugyanazt tanácsolta- előbb válás, aztán szerető :)
2011. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2 év együtt élés, 10 év boldog házasság, 3 év napi veszekedések, majdcsak testi bántalmazás, lelki terror. De már a gyerekeket is terrorizálja lelkileg. Már szinte nem lehet elmondani neki semmit, mert mindenért veszekszik. És akkor jött a harmadik, pedig én is azon az elven voltam, hogy előbb válás aztán az új kapcsolat. Számtalan új lehetőséget adtam már neki. Hiába mondom, nem akar válni, ha én lépek hova menjek a gyerekkel? Egyszerűen, egy lépést sem tehetek már magamban, rengeteg telefonhívás… Mindenről be kell számolni… ezt már nem lehet bírni… Tudom a válás a megoldás, erről beszélni sem lehet vele, mert rögtön a vita van megint.Ja!! És sejtem, hogy pár éve mellettem viszonya volt. Azt mondja, szeret, de akkor miért bánt minden egyes szavával???
2011. jún. 14. 21:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Szüleidhez, baráthoz nem tudtok menni? Legvégső esetben ideiglenesen anyaotthon. Ha nem lehet vele a válásról beszélni, akkor ne beszélgess róla, hanem tedd meg. Családsegítőnél, vagy védőnő biztosan tud segíteni, hogyan add be. Sőt, még akár helyet is tud keresni ideiglenes lakhatásra. Ne tűrj tovább, mert ez így se neked, se a gyerekeknek nem jó! Ne érezze már azt a férjed, hogy meg vagy lőve, és rá vagy utalva, mert nincs hová menned! Nálunk is ugyanez volt, azt hitte, nem merem megtenni, meg nincs hová menjek a gyerekekkel, de ráfaragott, mert anyumék szívesen fogadtak, most pedig már az új páromnál lakunk.
2011. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!