Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkorát hibáztam? Helyrehozha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkorát hibáztam? Helyrehozhatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Történt hogy az egy buliba egy lány szeretett volna tölem valamit, de én trmészetesen elutasítottam. Eltelt egy jó óra haver barátnöje is úgymond "bekostólt", de elutasítottam. Eltelt fél óra és utána engedtem neki, a smárolás nem tartott talán 2mp-ig. Tudom ez nem mentség és az sem hogy bevoltam piálva. Ami igazán fáj hogy tudom hogy megcsaltam a barátnöm! Én is azok férfiak táborába tartozom aki undórítónak tartja ha megcsalja a másikat. Hozzáteszem ilyen soha nem történt még. A lányhoz nem vonzódtam, de mégis megengedtem neki. Lelkiismeretfurdolásom van mert a bnöm megbízik bennem és én is benne. Öszinték vagyunk egymáshoz, de nem akarom elmondani mert félek felrugom ezzel a kapcsolatot. Ha nem is mondaná azt hogy viszlát, de biztosan megingana benne a bizalom! Ha ezt Ö tette volna ugyanúgy fájna. Egyszerüen nem tudok csa úgy elsiklani ez melett. Félek hogy ez fog járni a fejembn, és kihat a kapcsolatunkra. Úgy érzem hazug vagyok. Az biztos hogy ez egy jó lecke volt és nem teszem meg, mert nem, mert tudom hogy miyen fájdalmat okoztam magamnak. Ezzel kelek, ezzel fekszek. Nem tudom mi a teendö! Mivel spanoljam magam hogy elfelejtsem?! Eltudom felejteni ha vele leszek? Abban bízok hogy az idö segít, és nem kerít hatalmába.
2011. jún. 13. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt magadban el tudod simítani, akkor nem fog meglátszódni rajtad és megy az élet tovább, elfelejted.
2011. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ha ennyire bánt a dolog, lehet hogy jobban tennéd, ha mégis elmondanád a barátnődnek. Kiakadna, az tény, de szerintem értékelné az őszinteséged, és ha látná rajtad, hogy nagyon megbántad, hamar meg fog bocsátani.
2011. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, ha normális, akkor venni fogja a lapot, hogy nem akartad megcsalni, hiszen elmondod neki. Ugyanazt mondd el amit itt most leírtál! Ezek a dolgok nem maradnak sokáig titokban. Előzd meg a bajt. Hajrá!
2011. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,rendes töletek .....de viszont annyit hozzátennék hogy........Szia!Tudom mit tettem,annak ellenére hogy.Hogy miért tettem?Nem tudok választ adni rá.Nem feküdtem le vele és nem jelent semmit nekem az a lány!D az hogy smároltam vele,ugyanúgy megcsaltam.De jó lenne ha eltudnám felejteni.Az meg hogy megcsinálnám újra??Nem!!Mert ez tényleg egy jó lecke volt számomra,és ha nem lenne az akkor nem fájna ennyire.Ha elmondanám akkor sem lenne könyebb nekem.Itt azon van a hangsúly hogy magamba letudom-e zárni! Hazug disznó vagyok?Soha nem lehetek egy olyan hüü ember aminek tartom magam?
2011. jún. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!