Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt a párommal. Hibáztam. (? )

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt megcsaltam. A másik fél az exbarátom volt, akivel már rég nem tartom a kapcsolatot, nem jelent semmit nekem. Akkoriban nem voltunk jóban a párommal, nem éreztem, hogy értékelne és egy buli alkalmával az exem közeledett, nekem pedig jólesett a figyelem, ezért engedtem(sokat is ittunk és csak csók volt). Máshoz hozzá se tudnék érni, csak a páromhoz, de akkor még éreztem valamit az exem iránt. Most már rá se tudnék nézni.

Ennek már 2 éve, azóta egyszer szakítottunk a párommal a sok veszekedés miatt, majd megbeszéltük és azóta minden tökéletes és harmonikus a kapcsolatunkban. Nem tudnék elképzelni más férfit magam mellé, de sokszor eszembe jut, hogy ha egyszer eljegyzésre kerülne a sor, akkor egy titokkal mennék bele az egészbe.

Nem vagyok olyan típusú lány, soha senkire nem tudnék ránézni "úgy" és pont ezért zavar az elkövetett hibám. Nem szeretném elmondani neki, csak ha nagyon muszáj. Van valaki, aki hasonlót tett és senkinek nem szólt róla?


2011. júl. 21. 14:42
 1/9 napietus ***** válasza:
nekem volt ilyen egy előző kapcsolatomban. szakítottunk, de nem ezért. sosem tudta meg, kinek lett volna az jó? szerintem ennyi idő után már en mondd el, lassan elévül :D
2011. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha tényleg szeret, megérti. Mond el neki az igazat, amit ide leírtál.
2011. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne mond el.minek? csak fájdalmat okoznál neki.
2011. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el neki, temesd el magadban ezt a titkot. Ha elmondanád, azzal csak egy végeláthatatlan lavinát indítanál el. Ja, és mostmár legyél hűséges hozzá, ha tényleg szereted:)
2011. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog.A fontos az,hogy most mit érzel,ha szereted és csak őt akkor felejtsd el azt az esetet.De mégegyszser mondom nem szép dolog!!!
2011. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már 2évvel ezelőtti dolog,szóval semmi aktualitása megy.Ne mond el. :)
2011. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod, az egy nagyon önző dolog, mert csak megbántod azért, hogy a saját lelkiismereteden könnyíts. Egy csók azért nem egy vészes dolog, főleg, hogyha amúgy nem is tartjátok a kapcsolatot. Ilyen előfordul, amikor sírva mondtam el a barátomnak, közvetlenül a buli után reggel, hogy a buliban megcsókolt egy srác én meg hagytam, és hogy most el kéne hagynia, akkor arra az volt a reakció, hogy nevetett, és azt mondta, hogy azért nem eszik ilyen forrón a kását... De ennyi idő után és egy exbarátot felesleges lenne elmondani...
2011. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
ügetöpálya!
2011. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen komoly a kapcsolat én lehet elmondanám neki, pont ezért amiért te is írtad, hogy ha esetleg komolyabbra fordulna a dolog.. és ha ez még két év után is így megmarad benned.. én szerintem elmondanám.. ja és az ördög soha nem alszik ,lehet h 2 év után is valaki mástól megtudja .. mondjuk az már annyira nem biztos.. :D
2011. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!