Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldas? Adjatok tanacso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldas? Adjatok tanacsot kerlek!

Figyelt kérdés
eleg hosszu ideje vagyunk egyutt a parommal,de rengeteg veszekedest kell megelnem...allandoan kiakad nagyon apro dolgokon,mint pl. hogy hogy oltozkodom..ez a leggyakoribb.orulten,eszmeletlenul szeretem,talan ez megjobban kot hozza hogy ennyire megkell feleljek neki.viszont egyre tobbet gondolok egy regi paromra,hogy talan mellette onmagam lehetnek,sot a kapcsolatot is en iranyitanam...attol viszont baromira felek,hogy nem tudnek beleszeretni.mit tanacsoltok,mit tegyek?
2011. jún. 13. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen bolond vagy...ha valakit szeretünk nem hagyjuk el egy olyanért akit nem,csak azért mert abban a kapcsolatban ő az irányító ..szerintem beszélj a mostani pároddal,hogy a te életed ,és azt húzol fel amit akarsz,ha neki ez nem tetszik akkor tovább lehet állni!csak elgondolkozik egy kicsit.a veszekedés meg mindnehol természetes..
2011. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a problema,hogy allandoan ugy jon le a dolog hogy en vagyok a hibas mindenert,szoval soha nem rudom neki megmagyarazni,hogy ez nekem igy nem jo...
2011. jún. 13. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A pasik nagyon értenek ahhoz, hogy hibásként még ők jöjjenek ki győztesen a dolgokból. Ha normálisan elmondod neki, hogy te el tudod dönteni magad, hogy mit viselsz akkor lehet ő is normálisan elmondja mi a baj az öltözékeddel és talán dűlőre tudtok jutni. Ha kihívóan öltözködsz akkor egyszerűen csak nagyon féltékeny típus és nem akar mutogatni. Ezt is meg lehet beszélni.
2011. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!