Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S O S Vírusos a gépem! Adnátok...

S O S Vírusos a gépem! Adnátok vmi tanácsot adni h mit tegyek? Ha visszaállítom a gépem korábbi időpontra akkor eltűnik a vírus? Vagy van más megoldás is?

Figyelt kérdés
S O S Vírusos a gépem! Nem játsza le a videókat youtube-ot, megaupload-ot windows media playert se! Gyakorlatilag szinte használhatatlan..... Facebookon rámentem vmi játékra és akkor lett vírusos! A vírusitó azt irta h erős vírus.....
2010. dec. 30. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne, ha a vírusirtóval letörölnéd a vírusokat...

Ha nem megy, akkor telepítsd újra az operációs rendszered.

2010. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
combofix utána malwares antimalware lefuttatása kellene
2010. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

rendszer visszaállítási pont használata erre az esetre nem lesz jó.


itt keményebben kell bánni a vírussal.

nem csak vírus keresést kell végeztetni a géppel hanem irtani is kell.

2010. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már lefuttattam a vírusirtót (Avast 5 ) azt javasolta h tegyem karaténba karanténba tettem.... elvileg már elkűlönitette.... de továbbra is azok a problémák amit leirtam! Az a három program tutti segít? Ingyenes? tudnál linket kűldeni h letöltsem? Am már használtad? 20:41
2010. dec. 30. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Azok amiket leírtál, lehetséges, hogy megoldódnak avval, hogy felteszed a Adobe Flash Player-t és egy megfelelő Codec-ot (pl. K-Lite Codec pack)-ot a gépedre, vagy olyat használsz, amibe be vannak építve pl. VLC Media Player.

Vagy van más tünet is a leírtakon kívül?

2010. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen még az e-mailemet se tudom megnézni egyszerűen nem enged belépni, facebookra se enged, youtube is befagy, windows media playert se engedi na szal elég sok honlapot nem hoz be amit eddig megtudtam nézni....
2010. dec. 30. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az egyetlen megoldás: Ledarálni róla az op. rendszert és ujat fel. Ha régi, nem is kell sajnálni!
2010. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Am kiprobáltam másik böngészővel és ugy működik! :)
2011. jan. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!