Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazuk van?

Figyelt kérdés

A két legjobb haveromnak már több barátnője is volt, és most is párkapcsolatban élnek. Ezzel szemben nekem még soha nem volt senkim, és most is magányos vagyok. Azonban folyton azzal traktálnak, h felesleges ezen kiakadnom, mert nem akkora tragédia ez az egész, ők remekül el lennének egyedül is, a szerelem baromság és különben is, a nőknél sok fontosabb dolog is van a világon.

Nem lehet hogy csak a révbe értek nyugalma beszél belőlük, és már hozzászoktak a jóhoz, ezért beszélnek ilyen félvállról a szerelemről és a párkapcsolatokról?


2011. jún. 12. 04:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint a szegénység jellemformáló erejéről papolni egy nyolcvanmilliós bankszámlával.
2011. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem baromság.Biztos vmi 10 évesek lehettek.Nők nélkül nem lehet élni :D persze van mikor tudnád őket mellőzni de mégis ...
2011. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: én is hasonlóképpen látom a helyzetet.


Másodiknak: mindhárman a húszas éveink elején járunk.

2011. jún. 12. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak vigasztalni akarnak, de a lehető legrosszabb módszerrel. Inkább kérj tőlük tanácsot csajozás témában, ha már egyszer olyan tapasztaltak!
2011. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
baromsag,enni inni szorakozni ba szni kel
2011. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy csak megvan nekik a kapcsolat de nincs jelentősége, és ha jönne egy jobb csaj csak úgy dobbantanának belőle, addig meg elevickélnek valahogy.


Szóval én azalatt hogy lebeszélni akarnak inkább azt értem, hogy ők cseszettül nem boldogok benne, és kevésbé is elégedettek. Ha jól éreznék magukat akkor simán a tanácsokat osztogatnának hogy mit célszerű tenned, persze abban az esetben ha tényleg ők szerezték meg a csajokat, és nem fordítva.

2011. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!