Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazuk van nekik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazuk van nekik?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy srác, és mivel nem akarok előtte feltűnősködni, meg miegyéb, hogy észrevegyen, ezért eldöntöttem, hogy egy kicsit összekapom magam, összeszedem minden bátorságom, és odaállok elé, hogy volna-e kedve megismerkedni velem.

Ez ismerőseim szerint rám nézve kellemetlen, és azt mondják, ők biztosan nem tennének ilyet, hogy leszólítják a srácot.

De szerintem ez a legtisztább módja a megismerkedésnek, igaz, tartok a visszautasítástól, de vesztenivalóm nincs, csak bízhatok a sikerben. :)

Mit tegyek? Ti tennétek/tettetek valaha ilyet lányok?

23/N


2010. dec. 22. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.:) A párommal így ismerkedtem meg. Egy diszkóban figyeltem föl rá, és megkerestem iwiwen.:) Írtam neki és már 2 és fél éve együtt vagyunk :) Nincs semmi vesztenivalód:) Hajrá:D
2010. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább vesd be azokat a bizonyos női praktikákat. Hívd fel magadra a figyelmet, de óvatosan, szinte alig észrevehetően..egy pillantás..de ezt nem magyarázom. Ha erre nem lép a pasi egy darabig, akkor menj csak oda hozzá(természetesen akkor, ha még mindig úgy gondolod, hogy megérné). ha odamész hozzá, akkor se azt kérdezd meg, hogy szeretne-e megismerkedni, hanem egy teljesen más dolgot kérdezz. mittumon, mennyi az idő stb...erre is megvannak azok a bizonyos női praktikák.

hát remélem segítettem.

2010. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd csak meg! Aki mer, az nyer! Én szerintem nem lennék bunkó veled, ha pl engem szólítanál le :) hajrá! és ne törődj azzal amit mások mondanak, hisz ha meg sem próbálod, akkor nem is sikerülhet. nem veszthetsz semmit, csak nyerhetsz:)
2010. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!