Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazuk van?

Figyelt kérdés
Az osztályban állandóan azt mondogatják a többiek, hogy biztos, hogy megcsal a barátnőm, meg, hogy ne bízzak soha meg egy nőben stbstb. 2 éve, 8 hónapja vagyunk együtt és én még egyszer sem gyanakodtam rá, megbíztam benne maximálisan, de most valahogy bogarat ültettek a fülembe és eléggé gyanakvó lettem és bizalmatlan, pedig semmi okot nem erre a barátnőm. Szerintetek mit csináljak? Igazuk van az osztálytársaimnak?
2010. aug. 7. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs igazuk, csak féltékenyek rád.
2010. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a féltékenység szól belőlük! Valószinüleg vagy megcsalták őket, vagy szimplán irigyek mert neked van barátnőd már régóta! Ne is törődj velük, ha te úgy érzed nem csal meg ne gyanakodj! Amúgy is vannak jelei ha megcsalnak hoszzútávon! F/20
2010. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 StephanieXx ***** válasza:

Édes jó Istenem..Ne légy már ekkora ökör.

Te írtad,"semmi okot nem adott rá"

Akkor miről beszélünk??

2010. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!