Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz vagyok? Igazuk van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok? Igazuk van?

Figyelt kérdés
most lett egy pasim (az első) és 2 napja járunk. ma meg a barátnőim elkezték hogy milyen gáz lettem mert megváltoztam egy fiú miatt. az a nagy változás annyi hogy most már minden nap borotválom a lábam a hónaljam meg a többi testrészemet és sminkelem magam. a sminkelés az meg kb. annyi hogy egy kis szempilla spirál és szájfény . meg még az van hogy hétfőn nem a barátnőimmel mentem haza hanem a fiúval de a barátnőim fele akikkel haza szoktunk menni azok is másokkal mentek .
2011. okt. 18. 12:09
1 2
 1/18 nielindi ***** válasza:
azt a mindenit!!! 2 napos kapsolat alatt már tuti nagyon megváltoztál!! tiszta gáz vagy....
2011. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
eddig nem borotváltad sehol akkor torzon borz voltál vagy csubaka ?:D
2011. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz, alap, hogy a pasiddal mész inkább haza, mint a barátnőiddel.
2011. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem xd csak eddig olyan 4-5 naponta borotváltam magam . de a barátnőim szerint elhanyagolom őket. igazuk van?
2011. okt. 18. 12:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy gáz, ők féltékenyek
2011. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozz velük, nincs igazuk. A nők már csak ilyenek: a saját "barátnőjükre" is irigyek, és ha azon múlik megpróbálnak keresztbe tenni neki ahol csak tudnak. Kérdés, hogy nekik van-e pasijuk, mert nagy valószínűséggel nincs. Természetes dolog h a barátoddal mész haza, nem pedig velük ha már van. Az ápoltság, igényesség pedig nagyon fontos, főleg a kapcsolat elején, hogy ne ábránduljon ki belőled. Tényleg ne foglalkozz velük. Ha rájuk hallgatsz, és ezért a pasid dobni fog, ők lennének az elsők, akik elhordanák mindenféle bunkónak ezért....
2011. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

irigykednek.

nem kell senki véleményére adni.

2011. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy gaz, normalis, hogy ilyenkor inkabb vele vagy es nem a baratnoiddel. Egy kis smink mindig is kell ha pasizol, termeszetes, hogy szepnek es frissnek akarsz tunni, meg az, hogy naponta borotvalod magad is okes, mert senki sem szeretne, ha a baratnoje labat megsimogatja egy dzsungelt talaljon. Azt sem szabad elfeledni, hogy a szez is barmikor osszejohet, szoval akkor meg nem mondhatod a baratodnak, hogy varjal mig leborotvalom magam.
2011. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát a barátnőm aki mondta hogy gáz vagyok annak éppen most nincs vasárnap szakítottak de ők csak ilyen"menőjárás" volt szóval csak a suliba jártak de ugy nemis szerették egymást meg nemis smároltak csak akkor ha ottvoltak a többiek is.
2011. okt. 18. 12:19
 10/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem vagy gáz, de a barátnőid honnan tudják, milyen sűrűn borotválsz?
2011. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!