Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok most komolyan mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok most komolyan mit esznek Fluor Tomiba?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok de nem értem a többiek mit esznek benne? Nem is néz ki jól amit csinál ugye zenélésnek nem nevezhető emberként meg mindig úgy viselkedik mint aki be van szívva, de az is lehet hogy tényleg drogos, bár nincsenek előítéleteim. Mit esznek benne a csajok? Ha nem lenne híres nem hiszem hogy bárki fel kapná rá a fejét az utcán... -.-

17/L


2011. jún. 11. 20:09
1 2
 11/14 napietus ***** válasza:
100%

szerintem csak az ízlésficamos lányoknak tetszik. jó látni, hogy a tizenévesek között sem mindenki ilyen. a többi (nem-ízlésficamosak) a férfiakat preferálják.


29/N

2011. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkire hat a média agymosása. Főleg ha még van is valakiben az a "na már csakazértsem" dac:D Az, hogy nekik ez tetszik, én arra vezetem vissza, hogy az emberek kezdik elveszíteni az egyéniségüket. És ez így is van. Meg lehet figyelni, hogy az utcákon szinte olyan lányok járkálnak, akik már majdnem tök egyformán néznek ki. És mikor valakit megkérdeztem, hogy miért öltözik így, azt felelte, hogy "mert ez a divat". Aha. Véleményem szerint a divat nem más, mint a csordaszellem egy fellengzősebb neve.
2011. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy trendi.


Amivel eteted a disznód azt eszi. És olyan lesz.


Ezek meg mind disznók és birkák hibridjei.

2011. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
23%

én nekem nem tetszik a fluor csak a zenéjét hallgatom

14/L

2011. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!