Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok most komolyan mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok most komolyan mit esznek Fluor Tomiba?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok de nem értem a többiek mit esznek benne? Nem is néz ki jól amit csinál ugye zenélésnek nem nevezhető emberként meg mindig úgy viselkedik mint aki be van szívva, de az is lehet hogy tényleg drogos, bár nincsenek előítéleteim. Mit esznek benne a csajok? Ha nem lenne híres nem hiszem hogy bárki fel kapná rá a fejét az utcán... -.-

17/L


2011. jún. 11. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg neked már értelmiségi gondolkodásod van (mint ahogy nekem is)


elég ritkaság, manapság a lányoknál 30 éves kor táján alakul ki. Addig minden átlagtól inkább mélyen lefelé húzó dolgokra izgulnak fel, mint például a bunkovics Fluorra.


én őszintén tisztellek, hogy akad még valaki tizenév táján, akiben már kialakult, és nem lehet megtörni az emberi tartását.

2011. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se értem... hányingert kapok attól a sráctól meg a hülye sp haverjától is...-.- szánalmasak!!! De sztem ezt mi azért nem értjük mert nem vagyok 12 évesek azok vannak átlagban megörülve értük...

18/L

2011. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

fluor tomi? olyan szar hogy már jó kategóriába esik bele :D


17/L

2011. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom esetleg enyhén ittas állapotba a mindenen röhögök kategóriába tudom élvezni azt a szennyt xD
2011. jún. 11. 20:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A világ teljesen kifordult önmagából. Régen az volt a sármos pasi,akinak volt egy kevés borostája esetleg,izmos testalkata,férfias hangja,viselkedése,stb.. Manapság meg az az "álompasi" a kis tizenéves fruskáknak,aki vasalja a haját,a hangja,mint valami óvodás kisgyereké,az itmokról meg ne is beszéljünk... :-DDDD Tiszta szégyen. -.-
2011. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
*izmokról
2011. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

tomi és sp is nyomorék :) én úgy veszem észre, hogy inkább a 13-14 éves korosztálynak tetszik. ő bajuk hogy ilyenre buknak :D

17/L

2011. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
22%
mizu mizu mizu. elmondok valamit. nem hogy a tini lányok hanem a 40-es 50-es asszonyok is megszédülnek ezért a srácért.
2011. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még most is a fentebb említett jelenti a sármos pasit.
2011. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,Neked is,nekem is: Benne vagyunk abban a pár százalékban. :/ :) -.-
2011. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!