Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van minden nőnek szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mian kérdése:

Miért van minden nőnek szüksége arra, hogy bunkók legyenek velük?! 20/F Olvass bővebben tovább!

Figyelt kérdés
Fiatal, jóképűnek mondott srác vagyok, rendszeresen sportolok, tehát úgy gondolom a külsőm nem éppen lehet negatív tényező hogy kivétel nélkül minden nő elhagyjon engem ha nem vagyok vele bunkó és lekezelő. Azt nem tudom felfogni, hogy miért nem kell egynek se az, hogy rendes legyek vele, vagy akár romantikus...Csak akkor volt minden lánynál esélyem, ha bunkó voltam vele, de azt is csak azért tettem mert nagyon tetszett nekem, ám sokáig úgyse tudtam azt a szerepet játszani mert nehéz elrejteni egy idő után az igazi énem...Mielőtt arra gondolna bárki is hogy biztosan okot adtam arra hogy elhagyjanak pl.:féltékenység, állandó hívogatás, seggnyalás, nem, nem volt ilyen:) Egyszerűen csak nem tudom megérteni és felfogni hogy miért az kell ma a lányoknak hogy ge*in bánjanak velük!
2011. jún. 10. 00:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem szeretek taktikázni, de úgy tapasztaltam, hogy kell az ismerkedési fázisban egy "leszarom" szakasz.

Volt lány, akit nem vettem észre, nála természetesen hoztam ezt a szerepet.

Volt olyan, akivel minden jól alakult, addig a pillanatig, amíg el nem mondtam, hogy nyeregben van.

Volt olyan, aki tényleg nem tetszett. Ő bármit megtett volna.

Egyszer jött össze úgy, hogy teljesen kimaradt a hanyagolós rész. Most is majd' egy hete próbálok nem felhívni egy lányt.

2011. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha velem egy srác bunkó és lekezelő az engem taszít nem értem miért gondolják ezt a pasik. Az ilyen viselkedés azoknak a lányoknak jön be akik akárkit megkaphatnak és az izgatja a fantáziájukat, hogy nem kellenek egy pasinak. És azért hagynak el, mert már megkaptak nem vagy többé érdekes számukra. Ha egy srác aki tetszik bunkózik velem az tökre fájdalmas nekem... :S

17/L

2011. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A külsőnek semmi jelentősége nincs, hogyha nem értesz a nőkhöz, nem tudod előidézni bennük a vonzalmat.Olvasd el ezt a könyvet és alkalmazd.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

01:10. Pont ugyan ezt látom és tapasztalom, hogy amint érzi hogy a markában tart, már tényleg nem vagyok érdekes...

Példaként egy nem olyan régi eset volt, hogy az ex barátjához harmadjára is visszament, pedig ő többször is megcsalta őt, és ez alatt a háromszori alkalom alatt csak azért jött vissza hozzám is, mert úgy tettem hogy egyáltalán nem érdekel engem ő...

Egy szó mint száz, igen! nehéz nem mutatni egy lánynak azt hogy nem érdekel téged ő...

2011. jún. 10. 09:29
 25/28 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.

Aki nem tetszett nekem de szórakoztunk egymással, de persze másnap reggel hazapostáztam "érzelemmentesen" az egy idő után kapcsolatot akart.Akivel hidegen viselkedtem az elején de később megadtam magam hamarabb mint a lány, az úgy lerázott magáról...

Viszont kedvességgel már jött össze barátnő, de az ilyen ritka, amúgy értelmes csaj volt.A lényeg az , hogy ad magadat hogy beléd legyenek szerelmesek, aki meg nem lesz az, az úgy se neked való volt.

2011. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
hát ha velem lenne egy srác bunkó lenéző hagynám a francba és nem tudom ti milyen csajokkal vagytok,de én nagyon sok cvsinos lányt ismerek akik szintén csak a kedves udvarias és romantikus palikat szeretik.
2011. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
mutass egyet aki szabolcs megyében él:)
2011. jún. 10. 11:48
 28/28 anonim ***** válasza:
Hülyeség,Hülyeség,Hülyeség! Nem hiszem el , hogy mindenki ennyire visszamaradott. Legyél már egy kicsit férfiasabb öregem -.-" Nem azt szeretik ha bunkóznak velük , hanem azt ha valaki határozott , vonzalmat kelt , férfias -.-". Ez már megint egy hülye általánosítás hogy bunkónak és lekezelőnek kell lenni.. Figyelj gondolkodtál már azon hogy ezek a "bunkó" srácok mivel nyűgözik le a nőket? Hát képzeld nem a bunkósággal , hanem azzal hogy ezt nyíltan nem félve a negatív választól elő bírják adni. A nőknek a magabiztos pasi kell , olyan akire felnézhetnek... Aki itt most azt állítja hogy ő csak a kedves , érzelmes pasikhoz vonzódik , az nem volt még pasival és általánosít. Szerinted ha egy csaj most ezt elolvasná akkor vonzalmat érezne irántad?? Mellesleg azért kell ez a lányoknak , mert szeretik ha a férfi domináns , azaz tud irányítani , és nem fél a negatív válaszoktól + kezelni is tudja őket.. Ne legyél már ennyire nulla , gyerünk húzzál bele azt keress magadnak egy nőt!
2011. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!