Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van minden nőnek szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mian kérdése:

Miért van minden nőnek szüksége arra, hogy bunkók legyenek velük?! 20/F Olvass bővebben tovább!

Figyelt kérdés
Fiatal, jóképűnek mondott srác vagyok, rendszeresen sportolok, tehát úgy gondolom a külsőm nem éppen lehet negatív tényező hogy kivétel nélkül minden nő elhagyjon engem ha nem vagyok vele bunkó és lekezelő. Azt nem tudom felfogni, hogy miért nem kell egynek se az, hogy rendes legyek vele, vagy akár romantikus...Csak akkor volt minden lánynál esélyem, ha bunkó voltam vele, de azt is csak azért tettem mert nagyon tetszett nekem, ám sokáig úgyse tudtam azt a szerepet játszani mert nehéz elrejteni egy idő után az igazi énem...Mielőtt arra gondolna bárki is hogy biztosan okot adtam arra hogy elhagyjanak pl.:féltékenység, állandó hívogatás, seggnyalás, nem, nem volt ilyen:) Egyszerűen csak nem tudom megérteni és felfogni hogy miért az kell ma a lányoknak hogy ge*in bánjanak velük!
2011. jún. 10. 00:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nők döntő többsége ostoba liba. Aztán sírnak majd, ha 30 évesen gyerekestül otthagyja őket a "macsó rosszfiú" párjuk.
2011. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 napietus ***** válasza:
66%
előtted tette fel valaki szinte ugyanezt a kérdést :)neki is leírtam, leírom Neked is: az ostoba lányok gondolkodnak így, ők általában meg is kapják, amit érdemelnek. Te ne az ilyenekkel ismerkedj, és hidd el, nem veszítesz velük semmit. az lenne a baj, ha összejönne egy ilyen: ott lennél egy buta libával, még összef*sná a járdát :P
2011. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Már meg a hülye általánosítás! Kedves kérdező! Kezdj másik lánnyal! Ha egy nem tetszik, akkor menj másik után. Nem mind egyforma, ez benne a szép!
2011. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Az ostoba lányok gondolkodnak így, viszont a legtöbb srácnak külsőre ők jönnek be... Ja kitalálom, nem a külsőt kéne nézni... Viszont akkor ugrott a testi vonzalom ami ugyebár mégiscsak fontos... (Ti lányok meg közben a jó külsejű srácokért epekedtek... Szóval kinek nem kéne a külsőt néznie?)
2011. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne játszd meg magad, ez hosszú távon úgysem működik. Tudom, hogy nehéz manapság az embernek magához illő párt találni, főleg ha tényleg komolyabb kapcsolatot szeretne és nem úgy van vele, hogy mindegy, csak legyen valaki. De azért ne add fel. Van esély rá, hogy normális lányt találj. Persze nem feltétlenül a beképzelt plázacicák között kell keresgélni.
2011. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Smartguy86 ***** válasza:
48%

A jó külsejű lányok között is vannak okosak és értelmesek, csak az átlagos külsejű, frusztrált, nőhiányos fiúk le hülyek*rvázzák őket is...


Merthogy fiúk között is akad bőven olyan, aki nem éppen egy modellalkat, de az önérzete annál nagyobb, és olyan tahó módra tud megnyilvánulni, hogy csak... aztán meg csodálkoznak, hogy nincs barátnőjük, se olyan, aki szép, se más.


Na ezek a csökkent értelmű egyedek szokták kitalálni az ilyen általánosításokat is!!!

2011. jún. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 napietus ***** válasza:
nem minden szép lány ostoba, és főleg nem minden ostoba lány szép, mivel a sötétség kiül az arcra :). csak nem mindig veszitek elsőre észre...engem is a külsőm miatt szólított meg anno a férjem, de ha buta lettem volna, otthagy, mert taszítja a butaság. egyébként engem is. kevés emberi tulajdonságot nem tudok tolerálni, a butaság az egyik.
2011. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
már megint ez a "minden nő" általánosítás...asszem ebbe a kategóriába se jövök többet mert csak ezeket olvasom. Higgyétek el, ti sem vagytok különbek!
2011. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%

én bunkó vagyok és flegma. mindig találok magamnak barátnőt, most is van már egy éve barátnőm Corvinusra jár, tehát "ostobának" se lehetne mondani.

Nők ösztönösen a bunkó, férfias, határozott de okos egyekre buknak.

2011. jún. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Smartguy86 ***** válasza:
89%

Én nem vagyok bunkó, se flegma, mégis találok magamnak barátnőt... olyat, aki okos és szép!


Na mi erre a reakció?


25/F

2011. jún. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!