Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van minden nőnek szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mian kérdése:

Miért van minden nőnek szüksége arra, hogy bunkók legyenek velük?! 20/F Olvass bővebben tovább!

Figyelt kérdés
Fiatal, jóképűnek mondott srác vagyok, rendszeresen sportolok, tehát úgy gondolom a külsőm nem éppen lehet negatív tényező hogy kivétel nélkül minden nő elhagyjon engem ha nem vagyok vele bunkó és lekezelő. Azt nem tudom felfogni, hogy miért nem kell egynek se az, hogy rendes legyek vele, vagy akár romantikus...Csak akkor volt minden lánynál esélyem, ha bunkó voltam vele, de azt is csak azért tettem mert nagyon tetszett nekem, ám sokáig úgyse tudtam azt a szerepet játszani mert nehéz elrejteni egy idő után az igazi énem...Mielőtt arra gondolna bárki is hogy biztosan okot adtam arra hogy elhagyjanak pl.:féltékenység, állandó hívogatás, seggnyalás, nem, nem volt ilyen:) Egyszerűen csak nem tudom megérteni és felfogni hogy miért az kell ma a lányoknak hogy ge*in bánjanak velük!
2011. jún. 10. 00:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
nem köcsög kell nekik hanem egy férfi aki jól megkurja őket ugy h visitsanak ;)
2011. jún. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 napietus ***** válasza:
engem úgy neveltek, hogy ne nézzek le senkit, de a bunkók társaságát kerülöm. értsd: az előszobáig sem engedtem be soha ilyeneket, nemhogy a nappaliba, ne adj Isten a hálóba. egyébként lehet, hogy a barátnőd a Corvinusra jár, attól még lehet ostoba, sőt, biztos, hogy az, ha eltűri egy kantól hogy fölényeskedjen vele. én PSZF-et VÉGEZTEM (nemcsak oda jártam), volt ott is egy pár síkhülye csoporttársam, szóval semmit nem jelent, hova jár. aki hülyén született, hülyén hal meg, a felsőoktatás diplomát tud adni, szakmai tudást tud adni, de ÉSZT nem tud adni. evvan.
2011. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Smartguy86 ***** válasza:
75%

01:05 - hát igen, ez is szempont!! Márpedig aki képtelen határozott lenni, és férfias, abból nem is nézik ki, hogy meg tudja őket kúrni.


Az a nőknek nem elég bizonyíték, hogy Kis Pista napi 25x recskázik, mert nincs nője... :D

2011. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
komolyra forditva a szót, a nők többsége aztmondja hogy a kedvesség meg a türelem és az érzelmesség fontos, ez igaz is , de gondoloj bele ha valamit megkapsz , az már nem érdekes többé. nem fontos h bunkó legyél, csak ne éreztesd vele hogy annyira nyeregben van. legjobb módja ha keresel a lányban egy hibát és azt szem előtt tartva állsz hozzá. igy már nem lesz olyan tökéletes számodra hogy mindent megtegyél érte, ő pedig majd pont ezért fog küzdeni és nem kerülsz kispadra ;)
2011. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
fogadjunk pszf csaj hogy nincs barátod, az ilyen feminista csajokra nem sok fiú kíváncsi. egyébként sokat jártam a bgf-pszf-re ahol a koli van külön matekot tartani és röhögnöm kellett milyen a matek ott, egy vicc, 10-szer könnyebb mint a matek középérettségi.
2011. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Smartguy86 ***** válasza:

01:10 - én nem látom jónak ezt a fajta játszadozást. Lehet őszintén együtt lenni, nem hiszem, hogy hosszú távon megtérülne ez. A határozottságot nem csak lenézéssel vagy kritizálással lehet elérni, hiszen ugyanilyen dolgokat a csaj is találhat benned, hisz te se vagy tökéletes. Aztán végül ott kötsz ki, hogy te szapulod őt, ő meg téged, abból semmi jó nem jöhet ki...


Inkább legyen más a motiváció, pl. az egyéni célok, amik később összekapcsolódhatnak. Persze most olyan kapcsolatról beszélek, aminek lehet jövője :)


Ha nincs jövője... akkor kár is belefogni ilyen játékokba, megy amíg mehet, aztán továbblépsz... Bár én személy szerint sose láttam értelmét egy olyan kapcsolatnak, amiben már az elején azt látják a felek, hogy hát ez nem fog mindig tartani. De ez tök egyénfüggő.

2011. jún. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 napietus ***** válasza:

:D:D mellélőttél, férjnél vagyok 2 éve. a férjem nálam is határozottabb és erősebb. de az erő nem abban nyilvánul meg, hogy egy nőt alázol. ez csak a gyengeség és a prosztóság jele.


és senki nem utálja nálam jobban a feminista kékhrisnyákat. de SENKITŐL, se férfitól, se nőtől nem tűröm el, hogy bunkóskodjon velem. megválogatom a társaságomat, ennyi.

2011. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"de az erő nem abban nyilvánul meg, hogy egy nőt alázol."


ki mondta hogy a nőket meg kell alázni?

sehol, ez hülyeség.

a határozottságot meg én is írtam és úgy néz ki igazam lett.

2011. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Smartguy86 ***** válasza:

Fogalomzavar van, és sokan keverik a határozottságot a megalázással és a bunkósággal. De hogy miért, az rejtély!


Sok férfi azt hiszi, hogy csak akkor lehet határozott, és domináns, ha szarik a nő fejére, és semmibe veszi. Ez oltári baromság, de úgyis mindig lesz ilyen...

2011. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 napietus ***** válasza:
"én bunkó vagyok és flegma" ezt Te írtad, akkor ez mi? nem megalázó? dehogynem. magára valamit is adó ember nem tűri ezt el. sem nő, sem férfi. nálam az első bunkó beszólásnál repültek. aztán lehetett pitizni, visszaút nem volt. aki tahó, az tahó. keressen magának valami prosztó csajt, akinek ez az igéynszintje.
2011. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!