Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel? (Távollét)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel? (Távollét)

Figyelt kérdés
Annyira vártam a nyarat, a szünetet. De most rettegek tőle, nem akarom, át akarom lépni. El vagyok keseredve, mert a barátom egész nyáron távol lesz tőlem. A héten megy ki Németországba és csak augusztusba jön haza. Annyira vártam, hogy végre letudjam a vizsgaidőszakot, hogy végre a barátomra fordítsam minden időm, mert a tanulás sokszor háttérbe szorult. De miután megtudtam, hogy Németbe megy, a szívem úgy összetört, minden tervem összeomlott, a közös strandolás, kirándulás ... Még el se ment de már a sírógörcs kerülget. Még két vizsgám van hátra, de tuti nem fog sikerülni, tudom, hogy nem tudok majd tanulni. Mikor elmegy, olyan lesz, mintha egy darabot kitéptek volna belőlem.
2011. jún. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én meghalnék, ha elmenne :'(
2011. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj vele! Nyár van, megteheted nem?
2011. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is meg fogok :(

2 hónapig se csók, se ölelés, szex ... stb. :'(

2011. jún. 9. 23:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mehetek vele :(
2011. jún. 9. 23:12
 5/7 Niky emo girl ***** válasza:
lassan 1éve nemláttam akibe még mindig szerelmes vagyok... távolság miatt lett vége és azóta is bánom és 4hónapja mégcsak nemis beszéltünk de még mindig ezt érzem... nekem elhiheted túl lehet élni... de komolyan mondom sokkal rosszabb így élni mint ha belehaltam volna a fájdalomba...
2011. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és reméljük amilyen szerelmesen megy el olyan szerelmesen vagy mégszerelmesebben is tér haza:S meghalnék három hónap az rengeteg és én tuti végig azon gondolkodnék kivel van micsinál:P... biztos megcsal meg ilyenek:D...
2011. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megcsalni tuti nem fog. Csak az nagyon rossz, hogy nem lesz velem, pont akkor, amikor végre bármennyi időt lehetnénk együtt. Nem nyaralni megy egyébként, dolgozni fog.

Azt mondja neki is rossz, és ő sem fogja bírni, de akkor nem értem, hogy miért megy, senki sem kényszeríti. De ezt inkább nem is mondom neki, nem szólok bele inkább.

2011. jún. 10. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!