Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ha nem engem fog választani?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta ismerem, szinte együtt nőttünk fel. Sok közös témánk volt, a világ minden dolgáról elcsevegtünk már. A pillantásaimból és egyéb dolgokból látom,hogy figyel. De olyan nehéz, én egyszerűen szerelmes vagyok bele. Mindig is tudtam, hogy férfi és nő között nem lehet barátság. Mégsem tudom, hogy miért is kellett barátkozzak vele. No és most érzelmeket tápláljak iránta. Minden más nőt akit körülöttünk látok vetélytársam. Minden lépését figyelem. Egyszerűen nem tudom mi lett velem. Művelt nő létemre nem tudom miként kezeljem ezt az esetet. Ha nem én leszek a felesége hát nem is tudom. Esetleg miként vonhatnám magamra még jobban a figyelmet?? Kérlek segítsetek. PS: normális válaszokat várok, előre is köszi
2011. jún. 22. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
jelezd felé a vonzalmadat, és ha észrevette akkor már csak reménykedhetsz
2011. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JulesM111 ***** válasza:
Mint előttem írták, lépj! Nincs ezen mit ragozni, lépj, és tedd meg amit tenni kell, mert csak dilemmában maradsz. Pl most is ilyesmit kérdeztél, hogy mi lesz, ha nem téged választ. El sem jutott a srác oda, hogy a választásnál te merülj fel :)
2011. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kissé pesszimistán állok ehhez a témához, ugyanis én is voltam (vagyok) ilyen helyzetben, és közhelyekkel élve, az emberek sosem értékelik azt amiért nem harcolnak, hanem könnyebben megkapják. Mérlegeld, hogy ő mennyire érdeklődik utánad, és hogy kezdeményez-e beszélgetést például, vagy vágyik-e a társaságodra. Szerintem jobb, ha nem látja, hogy nagyon oda-vissza vagy érte, adj neki is lehetőséget a "nyomulásra", persze ha nagyon félénk, egy két jel nem árt :P. De ha véletlenül nem jön össze, ne pánikolj be, csak nyitottabb kéne légy más férfiakhoz, és adni másoknak is esélyt. Ha nem értékel, nem is érdemel meg :)
2011. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!