Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy leendő pasiként tekintsenek rám a lányok? (fiatalabb korosztályra értem)

Figyelt kérdés

Mert nem igazán vannak oda értem a lányok.

Senki ne mondja, legyen önmagam, mert eddig mindig önmagam voltam és nincs barátnőm, meg hogy egy lány se ér annyit, hogy megváltozzak, de ha nem változok meg akkor soha nem lesz barátnőm!

Segítsetek.

16 éves fiú


2011. jún. 9. 21:25
 1/8 Moszuke ***** válasza:
51%

***egy lány se ér annyit, hogy megváltozzak, de ha nem változok meg akkor soha nem lesz barátnőm!***


ez bizony ördögi kör egy megoldás maradt:


keress fiút!

2011. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Idióta semmit se érő válaszoktól kíméljetek.


Köszi.

2011. jún. 9. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennél megfelelőbb jótanácsot nem fogsz kapni az életben:


[link]

2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 21:33


Ez nagyon jó! Ennél jobbat tényleg nem fog találni:D

2011. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, a megváltozás nem azt jelenti, hogy mostantól fogva teljesen más legyél. Nyilvánvalóan vannak olyan alaptulajdonságaid, amiken soha nem fogsz tudni változtatni, viszont amin lehet és tudsz, azon változtass. Pl. tudod növelni az önbizalmadat, a türelmedet stb., de ha mondjuk nem vagy az a típus, akit ha kidobnak az ajtón, akkor visszamegy az ablakon, akkor soha nem is leszel az. Próbálj meg odafigyelni arra, hogy a lányok miért nem téged választanak, és ezeken a tulajdonságaidon igyekezz változtatni. Hangsúlyozd a jó tulajdonságaidat, de ne légy öntelt. És ami a legfontosabb: tanuld meg elfogadni és szeretni önmagad. Ha te nem szereted önmagadat, akkor más se fog.
2011. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg nem sem semmi! (21.33)
2011. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-sem
2011. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy csak szólok hogy a lányok inkább a külsőt nézik elsőnek. De nem kell pánikólnod hisz úgy is lesz barátnőd mert tudod mindenek eljön az ideje és még nem maradtál le semmiről .Ha küldől egy képet magadról akkor segíthetek :) !
2011. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!