Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is volt semmi, mégis fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is volt semmi, mégis fáj - hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel az utóbbi időben sokat beszélgettünk, közel(ebb) kerültünk egymáshoz. Mint barátok. Volt egy egészen leheletnyi flört is a dologban, de nem ezen volt a hangsúly, hanem a hosszú és tartalmas beszélgetéseken, amiket mindketten élveztünk és... na, talán ezt nem kell magyarázni. :)

Aztán volt egy buli, ahol szintén ha egymás mellé kerültünk, ugyanúgy beszélgettünk satöbbi, tök jó volt, én magamban nagyon örültem, hogy szereztem egy újabb barátot. :) Aztán persze előtérbe került az alkohol, egy-két óra múlva mindenki részeg volt a társaságban... és ez a fiú végülis ott összejött egy másik lánnyal. Csókolóztak, aztán fel is mentek egyikükhöz.

Akkor döbbentem rá, hogy én ettől az egésztől kicsit többet vártam, mint kellett volna. Hogy ez a fiú tulajdonképpen tetszik nekem. Nagyon bántott a dolog, holott ugye mi a sráccal csak barátkoztunk, semmi több - az a kis flört sem volt elég egyértelmű, hogy bármit is elhiggyek belőle, hogy bármit is alapozhatnék rá...

Nem tudom, hogy ez csak egy egyéjszakás légyott volt-e a részükről, vagy most tényleg egy nagy szerelem kibontakozásának voltam szemtanúja, azóta nem találkoztunk. A fiú azóta nem keres, nem beszéltünk. Talán ez fáj a legjobban: most mi történt? Ha csak barátkozunk, akkor most már miért nem? Vagy engem (is) csak fűzött volna, aztán most, hogy "összejött" ezzel a lánnyal, már én se vagyok érdekes? Szabályosan szerelmi bánatom van, pedig még csak szerelmes se voltam. :D Nem tudom lekötni magam semmivel, mert folyton csak arra gondolok, hogy miben lehetett az a másik lány jobb nálam?

El kéne felejtenem ezt az egészet, mert szemlátomást nem éri meg emiatt törnöm magam. De hogyan? Mit tegyek, hogy múljon ez az érzés?


20L


2011. jún. 9. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Én szerintem csak fűzött, h megkaphasson és mivel az a másik lány könnyűvérűnek bizonyult számára őt vűlasztotta. Te elérhetetlen voltál neki, mivel gondolom te tápláltál iránta érzelmeket és ő nem azt akarta. Félreértettétek egymást. De azrt egy próbát megér, keresd meg,érdeklődj mi van vele, nem hallottál róla mostanában és akkor kiderül mi van veletek. Sok sikert!
2011. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!