Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Pár napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Pár napja még nem volt semmi baja, aztán mondta, hogy felejtsem el őt. Tegnap találkoztunk, de rám se nézett, nem is köszönt, mintha ott se lettem volna. Ő életem szerelme. És most utál engem.

Figyelt kérdés
Azért egy sziát megérdemelnék,nem? =(
2009. júl. 2. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha életed szerelme lenne akkor rád köszönne!
2009. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán valamivel megbántottad gondolkozz
2009. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az én életem szerelme. Az ő életébe én már nem férek bele. :(
2009. júl. 2. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy magyarázatot megérdemelsz az fix
2009. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
annyira ismerős a helyzet:S..én is igy vagyok..tisztára mintha én írtam vna... :(Sajnos nemtudok tanácsot adni...(az nekem is jól jönne!!)
2010. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!