Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy nálam kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam kb 10 évvel idősebb pasiba. Tudom hogy nem lehet köztünk semmi, de mégis, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes vagyok belé... egyszerűen megőrülök ha látom, elvesztem az önuralmam és meg akar ölelni.. de tudom hogy nem lehet köztünk semmi..

a korkul. miatt és egyéb tényezők is bezavarnak :/

hogyan felejthetném el? próbálom.. arra gondolom mhogy tudom, nem lehet semmi és jobb lesz nekem ha elfelejtem de nem megy!:\'(


2009. máj. 29. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bővebben tudnál azokról a gátló tényezőkről mondani valamit?Hallottam már 20 év korkülönbséggel házaspárokat...
2009. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
18
2009. máj. 29. 15:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát 18 évesen már nem olyan nagy gáz az a 10 év szerintem.
2009. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát többek közt az hogy nem tudok róla semmit... Apu egyik haverja amúgy. Ő rólam mindent tud és olyan rossz hogy én semmit.. azt se hogy van e családja vagy valami.

Aputól kérdezni nem akarok mert nem tudom mit gondolna :S

2009. máj. 29. 15:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetem. Én 23 vagyok és egy 45 éves férfiba vagyok szerelmes, és nem tudom kiverni a fejemből, szeretem és kész. Nem vagyok vele nagyon jóban, amiűolyan köszönő viszonyban vagyunk csak. De szeretem nagyon. Most úgy döntöttem lesz, ami lesz, egyszer élünk. Ha van esély, és az a kor melletti akadályok lekűzdhetőek, akkor szerintem semmi baj.
2009. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, mi is. Köszön, mosolyog meg szoktunk is beszélni de nem ilyen dolgokról.. attól tartok én a szemébe még mindig az a kislány vagyok akit megismert 5 éve
2009. máj. 29. 15:23
 8/13 anonim válasza:
nekem 17 évesen 28 éves barátom volt.és egyáltalán nem volt baj a korkülömbség.az a lényeg hogy megértsétek egymást.nem kell foglalkozni azzal h mit gondolnak mások.szerintem semmi veszíteni valód nincs.nyugodtan próbálkoz nála.keresdd meg iwiwen,vagy valahogy érdeklőd meg apukádtól hogy van e valakije.hidd el nem fog gyanakodni.én szurkolok
2009. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vészes az a 10 év. Én 19 vagyok, a szerelmem 28. Na és? Inkább az a gond, hogy apukád munkatársa, és lehet, hogy már csak azért sem jönne össze veled, mert mi van, ha nem működik, és ciki lenne utána apukáddal dolgoznia. De tényleg keress rá iwiw-en, myvip-en, vagy kérdezd meg apukádtól, hogy van-e felesége. Ebben nincs semmi. Én is szoktam ilyet kérdezni apukámtól, de nem azért, mert össze akarok jönni a munkatársaival, csak érdekel, női kíváncsiság:). Szerintem egy próbát megér. És próbálj meg minél többet beszélgetni vele, ha nincs senkije (ha van felesége vagy barátnője, akkor hanyagold). Aztán majd kiderül, hogy ő kislányként gondol-e rád.
2009. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj anyuddal. Ha jó fej, tud segiteni.
2009. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!