Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy nálam kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam kb 10 évvel idősebb pasiba. Tudom hogy nem lehet köztünk semmi, de mégis, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes vagyok belé... egyszerűen megőrülök ha látom, elvesztem az önuralmam és meg akar ölelni.. de tudom hogy nem lehet köztünk semmi..

a korkul. miatt és egyéb tényezők is bezavarnak :/

hogyan felejthetném el? próbálom.. arra gondolom mhogy tudom, nem lehet semmi és jobb lesz nekem ha elfelejtem de nem megy!:\'(


2009. máj. 29. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz a 10 év korkülönbség!Valahogy meg kellene tudnod van e valakije.Talán kövesd egyszer hazáig ha nem másik városban lakik persze.És ha egyedülálló akkor egyszerűen csókold meg.Igaza van az egyik előttem szólónak.Egyszer élünk!És ha már két éve minden alkalommal megdobogtatja a szíved akkor vegyél erőt magadon és CSELEKEDJ!Ennyivel tartozol magadnak a két év után.Lehet,hogy te is tetszel neki csak mivel apukád barátja nem mer kezdeményezni.
2009. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem a te korodban ez könnyebb mint nekem mert én pár évvel fiatalabb vagyok nálad és én ugyenezt élem át de én mindennap látom és ez elég rossz én is próbálom magamnak mindíg mondani hogy nem lehet meg nem hozzám való ja és melesleg 17 év van köztünk de az a 10 év nem sok ami köztetek van !
2011. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
főleg hogy a kérdés kiirása óta 2 év telt el :DD
2011. aug. 16. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!