Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Domináns típusú csajok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns típusú csajok, ti mit vártok el a párotoktól?

Figyelt kérdés
Azt várjátok, h ő is domináns legyen, vagy inkább alkalmazkodó, vagy sztetek hogy lehetne harmonikusan együtt élni egy ilyen lánnyal? :)
2011. jún. 5. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem domináns csajnak papucs kell
2011. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogy papucs,teljesen norm kapcsolatot lehet kialakítani,max a csaj kicsit hamgosabb az átlagnál,többször sértődik be,kvázi:több a békülő szex,ami nem hátrány...
2011. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:
69%

van egy domináns természetű párom.. nos mit is vár el..

(19L)


- legyek mindig, mindenben magabiztos

- ha vita van neki adjak igazat

- ha valami baja van, vidítsam fel, tereljem el a gondolatait

- ha hülye voltam kérjek bocsánatot

- ha hiba van bennem változtassak mindenképp. olyan opció nincs, hogy "én ilyen vagyok, szokd meg".

- ha ő hülye volt ne hányjam a szemére 1-nél többször

- ha nekem van igazam akkor is adjak kisebb vita után ő neki igazat majd amikor rájön, hogy tényleg nekem volt igazam akkor egy mosollyal és egy bocsival el van intézve.

- ha szeretne valamit azt ne felejtsem el és teljesítsem mihamarabb

- legyek férfi, irányítsam őt, de ne túlságosan.

- szeressem őt, legyen számomra fontos és ezt mutassam is ki.

- tiszteljem őt

- legyek megbocsájtó

- ne legyek haragtartó



na így hirtelen ennyi..

ha ezeket betartom egész jól kijövünk:D

és én is megkapom azt amire vágyom:)

egy lány aki teljesíti a piszkos vágyaimat, kérésemre "ugrik" és irányít, fenyít, szeret engem stb.

23/f

2011. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 .Daniel. ***** válasza:
Moszuke a dominancia nem egyenlő a zsarnoksággal.:)
2011. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Dominancia= önzés :)


Úgy gondolom ha egy kapcsolatban valaki domináns, ott már nincs harmónia, nincs egyenlőség, nincs boldogság!!!


Ha egy leányzó domináns akkor olyan srácot talál magának aki "papucs"( def: anyja mellett nevelkedett aki birtokolta őt, és irányította, fater sehol vagy ő is papucs..), mert egy domináns egyed mellett nem képes megmaradni.


u.i.: Gyakorlatilag a legtöbb srác szenved ettől, amelyik elsőre nem, abból is idővel kijöhet a leányzó ügyeskedése folytán.

2011. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Továbbá bármelyik pillanatban kiléphet a kapcsolatból ha talál egy jobb partnert magának, akár a papucs rossz időszaka esetén is(pl. tartós stressz, depresszió).
2011. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki mennyire domináns van akinek papucs kell nekem soha nem kéne. Elég határozottnak, magabiztosnak és nagyszájúnak tartanak, de hogy domináns lennék e? Nem tudom igazán. Amit viszont elvárok.


-ha szükségem van rád legyél ott (persze bizonyos kereteken belül)

-ha vitázunk ne csak én vitázzak mert az nem vita

-ha össze veszünk ismerd be ha hülye voltál így én is beismerem

-te is mondd meg mi a baj velem, ne csak én a te hibáidat, ilyen esetben valószínű megsértődök, de aztán rájövök hogy nem lehetek tökéletes

-másokkal szemben is legyél határozott, tudd, hogy mit akarsz ahogy én is tudom, ezt valahogy majd össze egyeztetjük

-ha kell védj meg hiába tudod, hogy elég nagy a szám ahhoz hogy egyedül is megoldjam

-szeress és én legyek az első és a legfontosabb mert nekem is te vagy



Azt hiszem ennyit várok meg persze még sok apróság ja és főleg, hogy a páromnak is legyenek elvárásai velem szemben.

2011. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Domináns típusú csajnak domináns típusú pasi a jó, aki mellett nőnek érezheti magát.


"A nő győzelme, ha megadhatja magát."


(Most nem a hisztis, akaratos, elkényeztetett, nagyszájú libákról beszélek.)

2011. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és domináns jellemnek tartom magam és a barátom is dominának mond néha. Igyekszem ezt a tulajdonságomat a hétköznap visszafojtani, kompenzálni max mértékben. Az egyetlen helyzet ahol (a barátom örömére) szabadjára engedem magam az a szex.

Egyébként jópár tulajdonság van amiben sztem átlagon felüli az elvárásom:

maximális megbízhatóság

maximális tisztelet, odafigyelés.

kényeztessen amennyit csak tud, és ne várjon el cserébe semmit :) (ez persze így röviden hülyeség. ezt várnátok egy domináns nőcitöl. a valóság az, hogy nem szeretem ha az emberek elvárnak, követelnek tőlem dolgokat. de mivel én úgy érzem, és mert szeretem őt, mindent megadok neki, amit csak lehet/tudok)

ne erőltesse rám a dolgait. általában közösen mindig mindenben meg tudunk egyezni, de nagyon szabad szellem vagyok ezért ha vmit nagyon erőltetnek rögtön védekező v támadó módba kapcsolok

néha jó, ha én diktálok. ez nem elvárás, de egyszer-egyszer élvezettel tölt el, ha megcsinálja szó nélkül amit kérek. persze ez nem elvárás, csak egy kis plusz. és igyekezem ritkán csinálni, mint ahogy a barátomat se leht cska úgy ugráltatni. néha kedvességből meg teszi, de olyankor cserébe éntőlem is kap valamit. nem akarom h az én javamra billenjen a mérleg.

na de a legfontosabb: mindezek mellett képes legyen férfi lenni, semmiképp se papucs, tudjon dönteni ha kell, legyen önálló, legyen velem szemben erős, de ha vmiben nekem van igazam, akkor férfiasan vállalja a hibáját és ne nyafogjon mint egy ovis.

úgyhogy átlagon felüliek az elvárásaim és nagyon örülök h mégis találtam vkit aki mindenben megfelel nekem :)

2011. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem, hány éves vagy? :) És h mióta van a barátoddal (jó) kapcsolatod?
2011. jún. 6. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!