Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány de van pasija aki jobban néz ki mint én. én kicsit duci vagyok pattanásos stb. és az a baj hogy az osztály kitalált egy olyan baromságot ami nem igaz. és ezt ő elhiszi. elmagyaráztam neki hogy nem igaz de nem hisz nekem!: mit tegyek hogy engem válaszon?(és van az osztályban agy akkora sz'r kavaró ás ő terjeszt rólam minden baromságot de ő mindenki barátnője és mindenki mindent elhisz neki. és ez a lány nekem nagyon tetszik!!! de már alig alig beszél velem szinte szóba se áll velem! És mit tegyek hogy ne legyen ennyi miteszerem és hogy adjak le a hasamból is !
2011. jún. 5. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a wow-ozást.
2011. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabriell88 ***** válasza:

miteszerekre: bőrgyógyász vagy ami nekem bevált az a fekete szappan, ha tudsz arab boltokban nézz utána, mert azok a legjobbak...De a barna szappanjuk is jó miteszerekre:)


A hasadból pedig egyszerűen:mozogj! Azt ajánlom tapasztald ki melyik sport a legjobb neked, ezalatt azt értem melyik tetszene neked igazán amit szívesen is végeznél:)) Sok szerencsét

22/l

2011. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jún. 5. 19:04
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy 13 éves fiú
2011. jún. 5. 19:05
 5/6 A kérdező kommentje:
vagyok
2011. jún. 5. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
XD " hagyd abba a wow-ozást" Am szerintem sportolj sokat változtass az étrendeden. És tanulj pár csajozós dumát meg nézd magad a tükörbe hogy milyen szituációban hogy nézel ki meg hogy viselkedsz olyankor, mert van hogy ezen bukik az egész... Sok sikert
2011. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!