Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok még mindig túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Már lassan 7 hónapja szakítottam barátommal és még mindig annyira fáj amiket tett velem. Nem tudok új kapcsolatba belemenni, próbáltam vele higgattan megbeszélni a bajaimat hátha jobban érezném magam de ő a büszkesége miatt lehordott mindennek és azt vallotta hogy ő semmiről sem tehet csak magamnak köszönhetem h vége lett stb stb.. Mit tudnátok tanácsolni hogy lépjek a sérelmeken túl? Beszélni nem lehet vele. :(

18/L


2011. jún. 5. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel bántott meg?

Hogy hogyan tedd túl magad rajta:

Fogj minden tárgyat ami eszedbe juttatja, tedd be cipősdobozba, és cuccold le a pincébe. Így hamar kimegy a fejedből. Zavard meg az elmédet, ahányszor csak rágondolsz.

Például csípj a karodba, vagy hirtelen kezdj énekelni.

Meditálj, takaríts.

Na, sok szerencsét :)

2011. jún. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont te voltál a hibás , különben nem rágódnál rajta ... ez ilyen lelkiismeretes dolog , amit magaddal kell lerendezni , vagy Jézussal xD
2011. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát őszintén több órát utaztam h vele lehessek erre ő inkább gépezett -.-" akármit csináltam nem figyelt rám ahogy eljöttem észrevette h hiányzok akkor másképp viselkedett velem .. elengedtem egy buliba ahol ott is aludt ami nem volt megbeszélve és hozzáteszem egy lánynál volt a buli, a régi barátnőjének a gyerekkori képeit mutogatta nekem h milyen aranyos volt -.-" sehová se engedett el még a tesóimmal sem pedig semmi okot nem adtam a féltékenykedésre stb..
2011. jún. 5. 15:27
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és köszi az eddigi válaszokat :) a cucc eltüntetős módszer megvolt :) majd legfeljebb csipkedem magam összevissza :D
2011. jún. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!