Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túllépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni rajta?

Figyelt kérdés
A történetet nem mesélem el,a lényeg hogy életemben először voltam szerelmes,és az a srác most egy másik lánnyal jár.Tudom hogy nem bírom elfelejteni pláne az első szerelmet.De túl szeretnék lépni...Nem szeretném azt hogy ha lenne egy srác akivel megkedveljük egymást,de én csak azt keresném benne akit szeretek,vagy felejtésképp járni valakivel.Ezt nem akarom...Mit tegyek?=/
2010. dec. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idő segít. Mikor is szakítottatok?
2010. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hónap elején

de itt nemcsak a szakításról van szó.

2010. dec. 2. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem életemben először, hanem akkor voltam igazán az. Mármint szerelmes. Már lassan 2 éve hogy szakítottunk, de akárkivel is kialakult volna valami, mindig a volt páromat kerestem benne. Csak az idő, és mikor már nem gondolsz napjában 10000000-szor rá, akkor egy még nagyobb szerelem tudja felejtetni. Én azóta vergődöm. Ha bármiben is kevesebbet kapsz (kevesebb figyelem, türelem, romantika, törődés, vagy bármi ami nagyon fontos volt a szerelmedben) akkor csak felerősíti benned az érzést, hogy bezzeg XY mennyivel figyelmesebb, stb. volt! És az nem felejtés. Kitartás és sok szerencsét a további kapcsolataidben!
2010. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mit takar az, hogy nem csak szakítás?
2010. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hónap elején? Magyarán tegnap vagy ma? Szerintem majd 2-3 hónap múlva térjünk vissza erre a kérdésre. :)
2010. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a múlt hónap elején

csak mindig elfelejtem hogy már november van

2010. dec. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!