Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat számít ha magára tetovál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számít ha magára tetováltatja az arcképemet a párom? Biztosan szeret?

Figyelt kérdés
18/lány a párom 24/fiú
2011. jún. 4. 23:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem teljesen a képem, hanem lesz egy része ami el lesz csontvázítva és a másik része teljesen az enyém lesz, szal félén
2011. jún. 4. 23:48
 12/18 Kingaa1 ***** válasza:
100%
meg gunyt is uz.. wow
2011. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 napietus ***** válasza:
mondom én...
2011. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
miért lenne gúny? bocs csak eléggé fontos nekem ennek a témának a kifejtése...nem kis döntés
2011. jún. 4. 23:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát én sem hagynám. Még a nevemet se. Bár elnézést a kifejezésért ilyen hülye pasim nem is volt nem is lesz. Mégis mit bizonyítana az, hogy magára varratja az arcodat? Semmit. Maximum később átrajzoltathatja valaki máséra. Hülyeség... Attól még nem bizonyítja, hogy szeret semmit se bizonyít. Mert ha szeretünk valakit azt egészen más dolgok mutatják meg. Én párom ilyet találna ki elfutnék az biztos. Ha tényleg fontos döntés akkor jól gondold meg mert ez NEM a szerelem bizonyítéka. Az igazi szerelmet nem kell bizonygatni.
2011. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hanem a dedoé! 23 óra 47 - végre egy jot derültem egy válaszon.De mondom 5 év mulva ugyanitt (amugy infantilis,nem csak a fiu) - még az is lehet együtt maradnak...
2011. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

nem b@zdmeg, azért tetováltatja rá az arcképedet a hátára

mert utál, és a hátaközepére kíván, és ezt egy életen át fogja viselni... olyan buta vagy... kisfacsipesz :)

2011. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerintem ez alapból olyan középkori jelleggel bír...mint a megbélyegzés. Hogy ő a te tulajdonod. Szerintem riasztó.


De ha csak statisztikailag nézzük, te 18 vagy ő 24, tehát elég fiatalok vagytok. Nagy az esély arra, hogy nem maradtok együtt. (nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de biztos nem 10 éve) Aztán neki kell az életét az arcoddal leélni. :S


Alapról az ilyen arcképes tetoválások általában rondák, mert nagyon profinak kell lenni ahhoz, hogy tényleg hasonlítson (és ne ocsmány legyen) plusz nem tudom, hol mutat az jól.

2011. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!