Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk a barátommal. Nagyon kevés ideje jutott rám sőt szinte semmi, elhanyagoltnak, semminek éreztem magamat.4hónapot voltunk együtt de nem volt alkalmam elmondani neki hogy mennyire szeretem őt. Most rettenetesen hiányzik. úgy érzem bármeddig várnék rá. Szeretném ha ezt ő is tudná.Másnap írtam neki sms-t hogy hiányzik és kiderült hogy én is neki de azóta semmi( nem akart szakítani.Az lenne a kérdésem, ha írnék neki, hogy beszélni akarok vele, nagy butaság lenne? vagy hagynom kellene?nem bírom ezt a csendet, semmittevést:(
2011. jún. 4. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélned kell vele, és majd eldől, hogy ő is így szeret-e.
2011. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem azzal semmi gond nem lesz ha írsz neki. Meg kéne beszélnetek, hogy most akkor mit is éreztek egymás iránt. De ha meg is próbáltok újra együtt lenni, azon mindenképp változtatnotok kéne, ahogy eddig viszonyultatok egymáshoz(kevés idő, elhagyagolt stb.)mert úgy továbbra sem lenne értelme.
2011. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
meg fogom próbálni:) köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!