Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány akinek talán bejövök.

Nem gáz az, ha a lány ducibb mint a fiú?

Én vékony testalkatú vagyok viszont a lány telt, nem mondanám kövérnek de nem sovány.

Viszont már nem szűz, és nem csúnya lány, az arca szép, de nem egy szépségmodell alkat. Magyarán egy fokkal szebb, hogy nem szégyellném senki előtt bemutatni őt.

Elég sok lánynak tetszem, vagyis eddig kettő jelezte már, hogy bejövök nekik, de meguntam már azt, hogy velem szórakoznak, egyszer tetszek neki, máskor pedig nem.

Ezért arra gondoltam, hogy nála próbálkoznék, de ha elutasít, akkor végkép senkinél sem lesz semmi esélyem. :((


Mit legyen?


16F


2011. máj. 19. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod, te egy akkora bunkó vagy,hogy nem csodálnám, ha tényleg senkinek nem tetszenél.
2011. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első leírt mindent, amit akartam.
2011. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy tényleg :S Hogy lehetsz ilyen? Neked jól esne ha ilyeneket írnának rólad?! Tudod mit? Inkább menjél és járjál azzal a két csajjal akik jelezték,hogy bejössz nekik:) biztos ők is olyanok mint te^^ Szóval akkor összeilletek^^
2011. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem szégyelled magad? -.- mekkora izé vagy!!és akkor mi van ha duci? a belső a fontos..
2011. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!