Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg mindig én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem a kapcsolataimban,h túlzottan magamat hibáztatom mindenért.Ha éppen nem én vagyok a fő hibás a vitában,akkor is én kérek bocsánatot,nem félek kimondani a véleményem,de túlzottan rágódom ezeken a dolgokon,és azon,h biztos utál a barátom ha szólok neki vmiért.Lassan egy hárpiának érzem magam,pedig tényleg kevés dologért szólok,ha pl 1,5 órákat késik.

Más is van így ezzel?Mit tudnék tenni,h ne érezzem így,a barátommal is beszéltem erről,és mondta,h ne érezzem magamat hibásnak mindenért.


2011. jún. 2. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva:

ha nem vagy hibás, akkor ne érezd magad annak. Ha pedig jogos a felháborodásod, akkor meg nem hárpia vagy, mert rendes okot kaptál rá :)

Ez amolyan személyiségfejlesztő... nem hiszem h hupsz és akkor holnaptól nem így lesz. Barátod max annyit tud segíteni, hogy ha igazad van akkor elismeri, ha meg nincs akkor megmondja, hogy visszaigazolást kapj.

2011. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van,h nem megy egyik napról a másikra,csak ez így olyan rossz,mert úgy érzem,h mindenért én vagyok a felelős.Meg igazából van olyan,h úgy érzem,h úgy vannak forgatva a dolgok,h én vagyok az izé,h szólok vmiért,mikor teljesen jogos,és ez egy kicsit bosszantó is.
2011. jún. 2. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha igazad van akkor állj ki magadért :)

Ha pedig tévedtél, akkor el kell ismerni.

Kb sztem ennyit tudsz tenni :P

Bár nem vagyok hasonló helyzetbe.

2011. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!