Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés

Egy suliba járok egy fiúval. 10. óta minden évben bepróbálkozott nálam,amikor először megtudta hogy van pasim akkor megkérdezte hogy majd ha nem lesz lehet-e köztünk valami,azt mondtam talán. Most októberben is próbálkozott,akkor összevesztünk a pasimmal és flörtöltem vele,de aztán mondtam neki hogy a barátomat szeretem. 12-esek vagyunk és félévkor szerelmet vallott...

Most tavasszal szakítottunk a pasimmal és a másik sráccal elég sokat beszélgettünk,főleg msn-en,mivel már nekünk a suli befejeződött és egy héten egyszer kell bemenni felkészítőre. A múlthét előtti héten elhívott moziba,bulizni és én is elhívtam filmet nézni. (Ezekből még egyikre se mentünk el együtt.)A múlthét szerdán felkészítő után 1 órán át beszélgettünk,kikísért a vonathoz is. Tegnap a suliban amikor meglátott odajött és beszélgettünk,aztán a következő szünetbe amikor látta hogy másokkal vagyok láttam hogy odajönne csak régebben mondta hogy ha látja hogy jól elvagyok mással nem akar odajönni zavarni.

Mostanában msn-re se nagyon szokott feljönni csak Facebookon szoktam látni,de ott nem akarok ráírni mert nem tudom hogy most akkor mit akar. Ő se ír nekem soha,meg lehet hogy nem is akar semmit. Arra is gondoltam hogy most ő hülyített hogy visszaadja azt amiért én nem jöttem össze vele . A filmezős,mozis,bulis témát se hozta fel soha amikor beszéltünk.

Szerintetek?

18/L


2011. jún. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már lemondott rólad annyi meddő próbálkozás után. Ez sajnos benne van a pakliban. De lehet, hogy még megmaradtak az érzelmei. Kezdeményezz, óvatosan és tudd meg, mit érez, akar e még valamit. nem fog a sültgalamb a szádba repülni.
2011. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kérdezz rá konkrétan, ne kertelj! Az öszinteség a fontos, mert ha meg így finoman csinálod, kérdezgetsz,akkor félre értheti!
2011. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!