Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar ez jelenteni? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez jelenteni? Már nem szeret?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok.Mostanában sokat vitázunk a párommal.Lassan 7 éve vagyunk együtt,van egy gyönyörű 10 hónapos pici lányunk.Nem vagyunk házasok,csak gyűrűnk van.Pár napja szinte észre sem vesz minket,ha pihenője van,vagy nincs itthol,vagy állanóan a szgép előtt ül.Kérdeztem mi baja,-semmi. -jött a válasz.Aztán meg azt mondja,hogy miért kérdezem meg tőle,hogy hová megy,mit csinál? Meg hogy mit csináljon,ha most érett meg a csavargásra.Mi történhetett?Sosem volt csavargó típus.
2009. aug. 29. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valakije.. Meg kéne beszélni vele. egyik napról a másikra csak úgy nem lesz senki ilyen :S
2009. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem változik valaki ekkorát egy két nap alatt beszélj vele komolyan!

Vagy van valakije vagy most akarja kiélni amit eddig nem!

Mond el neki hogy ez igy nagyon nem lesz jo nektek szükségetek van rá és szeretnéd ha megbeszélnétek mielött komolyabb gondok jönnek!

Ha ezt sem tudjátok megbeszélni akkor már régen rossz!

2009. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs senkije,attól függetlenül,hogy nincs itthol,tudom hol jár.Önkéntes csoport tagja,vigyáz a rendre...Míg nem volt baba,nem akart menni sehová.
2009. aug. 29. 13:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam beszélni vele,de mindíg az van hogy ő az áldozat,neki milyen rossz.Tanácstalan vagyok...
2009. aug. 29. 13:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül nagyon szeretem!
2009. aug. 29. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!