Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Van barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Van barátnőm akivel nagyon jól megvagyok, de van egy másik nő akivel nagyon rég óta barátok vagyunk, és amikor vele vagyok akkor mellette úgy érzem, hogy egyre inkább ő kell nekem. Nagyon tanácstalan vagyok, mitől, miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs kutyád. Vegyél egyet.
2011. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bírom mikor valaki normális kérdést tesz fel és az ilyen tökéletesen kulturált emberek írnak valami b*szott nagy s*ggfejséget :) mikor esik le nektek végre, hogy ezzel csak magatokat minősítitek?? :)
2011. jún. 2. 08:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem tudok választ adni,de 100%ban ebben a cipőben járok én is,ha vigasztal...
2011. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És am. van kutyám egy jól kifejlett Amerikai Stafford :)
2011. jún. 2. 08:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Semmi gondd... azt hittem, hogy csak én vagyok így megzakkanva :S de látom nem :S huhh csak megoldódik valahogy a problémánk :S :)
2011. jún. 2. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam is ez volt,szakítottam-amit nem bántam meg,mert valami hiányzott már a kapcsolatból,a szikra! Aztán kiderült,hogy hiába tepernék másik ember után... Szóval most egy újat kell találnom :-) Valami neked is hiányzik a jelenlegi kapcsolatodból,amit ha gondolsz megpróbálsz megtalálni benne és jobbá tenni a kapcsolatot...Vagy kilépsz belőle és bepróbálkozol a másik lánynál...De ki tudja abból mi lesz!23n.
2011. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hokizz többet!!!!!!!
2011. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem apám azt tanácsolta,hogy maradjak a barátnőmmel.Ha túl szoros köztetek a kapcsolat,sokat vagytok együtt stb stb. mindig lesz másik lány aki abban a pillanatban érdekesebbnek/szebbnek tünik mint a barátnőd....aztán lecseréled rá,és rájössz,hogy benne meg mást nem szeretsz...és kezded előről.
2011. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, eléggé elgondolkodtatott :) jah és bunkókám oksi meg lesz a hokizás de a szád szélére verem ha nem gond :)
2011. jún. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!