Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Van barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Van barátnőm akivel nagyon jól megvagyok, de van egy másik nő akivel nagyon rég óta barátok vagyunk, és amikor vele vagyok akkor mellette úgy érzem, hogy egyre inkább ő kell nekem. Nagyon tanácstalan vagyok, mitől, miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 05:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismered őket? "Barátot" előbb ismerted mint a barátnőt?
2011. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timika89 válasza:

Fogalmazd meg mi az a dolog amit a másik nőben látsz és kívánsz, mi az a dolog amitől, kell neked amikor vele vagy. aztán gondold végig mit jelent számodra a kedvesed akivel együtt vagy. Mit szeretsz benne, esetleg csak a szexet, vagy agyilag is egy hullámhosszon vagytok, stb. Én például a páromban mindent megtaláltam ami egy életre kell nekem. Ö a legjobb barátom, az érzéki szeretőm, a romantikus udvarlóm, akivel a legjobbakat nevetek, akinek ha szomorú vagyok elsírhatom az összes bajom, aztán együtt kitaláljuk, hogyan tovább. de ez fordítva is igaz. én is mindenben mellette vagyok és partnere az akár őrült ötleteihez. Inspiráljuk egymást, 4 éve vagyunk együtt, és eszem ágában sincs még gondolkodni sem azon, vajon mással milyen lenne, vagy megkívánjak mást. Számodra azt tudom tanácsolni, gondold végig mi az amit egy kapcsolattól szeretnél,és mi a valóság ezzel szemben, milyen szerepe van számodra a jelenlegi párodnak az életedben?! Sajnos a korodat nem tudom,lehet hogy még fiatal vagy és mozgatja a fantáziád minden kiaknázatlan lehetőség, esetleg bizonytalan vagy. remélem valamivel hozzá tudtam járulni a kérdésed megválaszolásához, sok sikert!

egy 22 éves lány

2011. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ki tudja, lehet, hogy az a régi barátod is pont így van vele... :)
2011. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!