Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy nem-e kaptam el valami nemi betegséget, ami akár halálos is lehet? Ti nem féltek ilyenektől?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, az előző pasimmal vesztettem el a szüzességemet.

és 8hónap után volt orális szex is, persze gumival szexeltünk...

de biztam benne, és 1,5éb után kiderült hogy megcsalt.

kicsit félek, mivan ha kaptam tőle valami nemi bajt? bár nem tudtam róla hogy beteg, de amilyen hazug volt simán kinéztem volna belőle hogy eltitkolja.


most van egy uj kapcsolatom 3hónapja, tegnap pettingeltünk a barátommal és volt egy kis orál, de félek az ilyenektől hogy AIDS stb. Most nem mondhatom a mostani pasimnak hogy "Te ugye nem vagy AIDS.es? és csináltassunk tesztet"


de az utóbbi 2-3napban ráparáztam a nemibajokra:(


2011. jún. 1. 15:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

köszi.

utolsó: nem nem hagyom el, szeretem

2011. jún. 1. 16:23
 22/24 anonim ***** válasza:
Tehát vállalnád, hogy megfertőződsz a HPV vírussal, vagy hanyagoljátok a szexet, amíg meg nem gyógyul(1-2 év, vagy soha)?
2011. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, kedves vagy hogy beparáztatsz.

ezt majd akkor eldöntöm ha ne adj Isten baj lesz.... addig nem agyalok ilyeneken.

2011. jún. 1. 16:46
 24/24 anonim ***** válasza:

JAJ! legalább ne itt reklámozzátok hogy mennyire HÜLY_ÉK VAGYTOK!


1. Aids-et el lehet kapni orálisan: elég ha ki van cserepesedve a szád, vagy a szád széle, vagy ha ráharaptál a nyelvedre vagy a belső pofá_dra vagy ha keményet eszel és az végigkaristolja a szájüreget és a garatot, elég ha szotyizol és belemegy az ínyedbe, vagy ha az ínyed visszahúzódik, vagy ha fogínysorvadásod van, vagy ha refluxod van és a nyelőcsöved megmaródott vagy ha gyomorfekélyed van...stb, folytassam még? Pasi részéről pedig elég egy vizelet csepp és vagy egy előváladék csepp... ezt szerintem nem kell tovább ragoznom...

ja és a legfontosabb: HÍV FERTŐZÉSBŐL NEM LEHET MEGGYÓGYULNI


2. HPV fertőzés nem okoz halált! A HPV fertőzés rákot okozHAT, de ezt rákszűrésre való folytonos járkálással megelőzhető / kezelhető / felismerhető. A HPV FERTŐZÉST AZ ESETEK 80-90%-BAN A SZERVEZET LEKÜZDI! (RTL KLUB tegnap-tegnap előtti fél kettes műsorában nézzétek vissza az erre vonatkozó videót!!!) és ne rémisztgessétek a kérdezőt


Ja és én a helyetekben nem nagyon reklámoznám azt a tudásszintet amikkel egyesek villognak (vagy csak villogni akarnának)!


Kérdező!

Irány a köjál/ ántsz, ott kérdezz rá, ne lepődj meg ha esetleg kinevetnek! Vannak városok ahol ezt ingyen 3 nap alatt megcsinálják, de valahol csak nevetnek ezen az egészen! Vagy ha bátortalan vagy akkor google a barátod, írd be "anonim aids szűrés"... a többit pedig nyugodtan megkérdezheted a nődokidtól!

2011. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!