Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » És a nyelves csók megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És a nyelves csók megcsalás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 09:01
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
ez valamilyen szinten éretség kérdése. egy pár akik 15-20 éve együttvannak szerintem ott az érzelem nélküli szex se feltétlenül megcsalás. viszont 16-20 éves kölyköknél ahol egy kapcsolat 3-4 honap ott azért a csok is megcsalás tud lenni
2011. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
lassan 19 éve vagyunk élünk házasságban de ez sosem volt szerelem erre jó pár éve jöttem rá mikor igazán szerelmes lettem és vele tudtam meg míen is az igazi szerelem
2011. jún. 1. 09:56
 23/60 A kérdező kommentje:
A macimat szerintem a mai napig imádom de már nem tudom vele újrakezdeni pontosan a kor különbség miat és meg szokásból ragaszkodom a páromhoz és nem akarom a gyerekeim életét föl borítani pedig ő ki jelentette a gyerekeim nem gond mert szeret engem és a gyerekek velem együt járnak és el fogadja őket velem együt.
2011. jún. 1. 10:31
 24/60 A kérdező kommentje:
mit tegyekkezdjem vele ujra hiszen nagyon hiányoznak az érintései acsókai íze
2011. jún. 1. 10:38
 25/60 A kérdező kommentje:
még álmomban is vele szeretkezem.
2011. jún. 1. 10:40
 26/60 anonim ***** válasza:
Te hyperk_rva !
2011. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

férjem mellet egyre jobban rosszabbul vagyok mind érzelmileg mind anyagilag.vele pedig minden más lenne.

csak attól félek hogy hamar elveszíteném a kora miat és a betegségéből kifolyólag amugy nagyon jól tartja magát

korához képest és nagyon sokat dolgozik.

2011. jún. 1. 10:47
 28/60 A kérdező kommentje:
Senki sem lesz attól még K mert egyszer az életben egy egész életre rossz döntést hozott és férjhez ment mert azt gondolta szerelem és hogy ő az igazi és 1-2 évre rá ébred mikor már gyereke van hogy hoppá mit is érzek én egy másik férfi iránt és hogy ilyet még nem éreztem soha senki iránt és a mai napig ki tart a vacak házasságában csupán emberségből.
2011. jún. 1. 11:06
 29/60 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom az olyan embereket kiknek az életében sosem jön el az igazi szerelem és sosem találnak olyan férfit kinek karjaiban legalább egyszer az életben Nőnek tudnák érezni magukat.
2011. jún. 1. 11:11
 30/60 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagy k.rva, ne foglalkozz ezekkel a véleményekkel.

Jól meglepődnének az emberek, ha belelátnának a másik ember fejébe. Abba, hogy mire vágyik, miről álmodik, miközben éli a mindennapokat.


Megcsalás vagy sem...mindegy!


Ember vagy, megértelek, ez egy emberi dolog.


És a legkevésbé sem vagy K.

2011. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!