Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók megcsalás? Nálad ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók megcsalás? Nálad ez már szakító-ok?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi nemet és kort is -- illetve, hogy "enyhítő körülmény"-e, ha a párotok nem volt józan.
2009. aug. 11. 00:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Ez abszolút szakító ok. Aki ilyet csinál az valszeg nem szeret..
2009. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%
Csók: Intimebb, mint a szex. Oda érzelem kell. A szexhez elég az ösztön.
2009. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem az h ittas volt e az illető avagy sem az nem befolyásol semmit.. én is voltam ittas állapotban és egy srác le akart kapni én meg mondtam hogy nem nekem van barátom.. akármilyen részeg is vagyok szeretem őt és tudom hol a határ nem csalnám meg még egy csókot se engednék meg senkinek..

Az hogy szakító ok e.. hát függ ez attól is hogy mennyire bánta meg hogy tudtam meg (ő mondta e el ha igen mennyi idő után vagy pedig másoktól tudtam meg).. valószínűleg időt kérnék tőle hadd gondolkodjam.. nehéz kérdés.. te csaltad meg a barátod/barátnőd vagy ő téged?

18/L

2009. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
Igen,én szakítanék.17/L
2009. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%

A válasz megírásának időpontja: ma 00:34


Én is ezt az elvet vallom.



17L

2009. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Én voltam a bűnös, még a kapcsolatunk legelején (buliban, részegen), amikor nem volt igazán érzelmi kötődés. Azonban ez csak másfél évvel később derült ki, és a mostani érzelmi állapotával ítéli meg...


A második válaszolónak: a csókhoz elég egy pillanatnyi butaság, a szexhez viszont a legjobb esetben is több órányi tudatos "készülődés" kell (akár egy buliból hazajutni), ami alatt bármikor ki lehet szállni belőle. Ezért sokkal nagyobb bűn szerintem a szexszel való megcsalás.

2009. aug. 11. 00:40
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
Második volnék. Berugva az ember könnyebben átadja magát az ösztönöknek is. A csók intim információ közlés, az ember speciális mozdulatsorral közli az érzéseit. Egy kosza kufircot könnyebben meg tudok bocsájtani. De valakivel )föleg hosszabban) csókolózni ahhoz érzések kellenek. Igy hát ennyi. Nincs félig megcsalás.
2009. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
96%

00:34es vagyok!


Hát én se értek egyet a 2-al mármint szerintem mind2 megcsalás de a szexhez kell (vagyis nem kell de általában szokás) csók is.. így hát nem is tudom.. na mind1

A kérdezőnek: hát ez így elég nehéz mert ahogy így a szavaidból vettem ki ő úgy tudta meg valakitől.. derült ki és nem te mondtad el neki. Ez egy rossz pont viszont ahogy mondtad a kapcsolatotok elején voltatok. Ha ez az én barátomról derülne ki én nagyon kiakadnék kérdőre vonnám miért nem mondta el és az alapján döntenék hogy mi motiválta a megcsalásra, miért nem mondta el eddig, mennyit tenne meg azért h megbocsájtsak(ezt nem arra értem h ajándékot vegyen nekem)mennyit jelent neki a kapcsolatunk mennyire tudnék benne újra bízni. De persze ez függ attól is h a te barátnőd mennyire haragtartó típus. De ha megbocsájt biztos h bizalmatlan lesz főleg az elején és dolgoznod kell a bizalmáért, de ha szereted ezt az áldozatot mindenképpen megéri. Remélem tudtam segíteni:)

2009. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%
Külömben is, mit vársz, hogy bizzon meg benned ezentul? Hogy engedjen el egyedül bulizni? Én is ittam már, és csináltam is hülyeséget, de gondolj csak bele, ha legközelebb iszol, és neadj isten csinálsz valami hülyesége, esetleg megsérül valaki miattad, akkor mit mondasz másnap? Azt h boccs ittam? Isten hozott a föld bolygón, emberek vagyunk, és sokszor hibázunk. Amikkel bizony kivétel nélkül szembe kell nézzünk. Valahol meg kell értened ha dob téged. Van akinek ez belefér, de én ezek után már nem tudnék bizni benned. Tudom h mindenkinek azt nyomatják a fülébe, h mindenkinek jár egy második esély, de szerintem ez nem igy müködik. A bizalom egy kapcsolat legdrágább kincse, és pont igy lehet elveszteni.
2009. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Ennyire egyértelmű, hogy fiú vagyok? :D


Egyébként mit jelent az, hogy "megdolgozni a bizalomért"? Ezt valahogy sosem értettem... Mert mondjuk azzal oké, hogy nem csinálok rosszat, de az különben is alap. Ha meg mondjuk nem megyek nélküle bulizni (amit különben sem nagyon szoktam), akkor az mivel szolgálna a bizalomra? Hiszen ha eleve nincs kísértés, akkor nyilvánvaló, hogy nem is tehetünk rosszat :)

2009. aug. 11. 00:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!