Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók megcsalás? Nálad ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók megcsalás? Nálad ez már szakító-ok?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi nemet és kort is -- illetve, hogy "enyhítő körülmény"-e, ha a párotok nem volt józan.
2009. aug. 11. 00:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
az!!! ez nem is kérdés...
2009. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Én tuti kirúgnám a pasit, ha mást csókol, azt meg egyenesen visszataszítónak tartom ha az alkoholra fogja valaki. Piásan azt is megtesszük, amit józanon nem merünk, tehát az ital csak bátorít, nem pedig a józan eszünket veszi el. Nálam volt már ilyen, még a kapcsolat elején, és gondolkodás nélkül rúgtam ki, és ma se bánom. 30 fölött vagyok
2009. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
26%
Egy csók csak egy csók.És megcsókolhatják az embert akaratán kívülis.Meg különben is kapcsolat elején mindig minden olyan labilis.
2009. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Bocs,15:46os vagyok 20/L
2009. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Igen. 16/F

Hát igen az lehet enyhítő körülmény, de szerintem akkor se tudnám elfogadni. már csak azért sem mert az is gond ha nem volt józan annyira hogy ne tudja eldönteni mit csinál.

2009. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Igen megcsalásnak számít. Az részegség sem kifogágás. Amit mondtál azt pedig én úgy védem ki, hogy akibe nem vagyok szerelmes, avval nem járok. :) Még akkor sem ha tetszik, majd ha szerelmes leszek akkor igent mondok neki. Lehet, hogy kicsit maradi dolog, de nem is csalódtam még egyzser sem... :) Ha már jársz valakivel akkor nem csalhatod meg... Ha már kimondtad a járást, akkor azt jelenti, hogy a másikhoz kapcsoltad magad, szóval akkor hiába van hogy nem szeretted még...
2009. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok 18/L
2009. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legundorítóbb, ha valaki az italra fogja! De ha valaki szeret valakit, akkor részegen is szereti. Ha én többet iszok, akkor csak még nyíltabb leszek a párommal szemben. Ha mondjuk buliban vagyok és ő nincs ott és iszok, akkor megered a nyelvem, és arra használom, hogy mindenkinek elmondom, hogy van egy nagyszerű pasim akit imádok!!! semmi másra...

a csók megcsalás! nem feltétlen szakító ok, de én nem hiszem hogy őszintén meg tudnám bocsátani

2009. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Nagyon is szakító ok!!! egyértelmüen! Ha részeg volt-ha nem... !!!! Aki szereti a párjár se józanul, se részegen nem csal meg mást!!!Nincs enyhítő körülmény.

-...Egy 17 éves sokszor átvert lány...-

2009. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Itt nem azon van a hangsúly, hogy szereti vagy nem szereti, hiszen világosan leírta, hogy akkor még nem szerette, kapcsolat elején voltak. (Mellesleg, egyet értek veled kedves előttem válaszoló, ha valakit szeretsz részegen mégjobban szereted!) A hangsúly azon van, hogy akit tisztelsz, nem alázod meg. Ha valaki felé egy minimális tiszteletet mutatsz, nem csalod meg. Magyarul nem érdemled meg a barátnődet, mert nem tisztelted eléggé, és én pontosan emiatt rúgnálak ki.
2009. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!