Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltűnt újra az exem, összezav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt újra az exem, összezavarodtam. Mit lépjek?

Figyelt kérdés
Nos, arról lenne szó. hogy 2 hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátnőmmel. Már az elején úgy éreztem hogy ez egy nagy szerelem, de most, 2 hónap után elkezdtem kicsit kételkedni. Rátett egy lapáttal, hogy felkeresett az egyik exem (aki elég mély nyomot hagyott bennem), akivel több mint 2 éve még csak nem is beszéltem, és elpanaszolta hogy elhanyagolja a barátja, és dícsérte a külsömet. Kellemeset beszélgettünk, és fellobbant a régi láng iránta. A mostani barátnőmet viszont valahol szeretem.. és nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Szóval egyik részről fűt a vágy, hogy újra a régi barátnőm mellett legyek, másrészről pedig nem akarok fájdalmat okozni a barátnőmnek, mert előző barátja csúnyán elbánt vele ilyen téren, és nincs szivem :'( Ja és az exemmel csak 1 félreértés miatt váltunk el, csak mire tisztázni lehetett volna, neki már más volt, az a fiu, aki mellett nem boldog (mint mondtam). Elsősorban nem 1-2 szavas válaszokat várok, hasonlo élmény/tapasztalat alapján tanácsot inkább. Köszönöm, 18/F
2011. jún. 1. 01:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát annyit mondok,nehogy lefeküdj az exxel.Próbálj meg az eszedre hallgatni.Előbb szakíts a jelenlegi barátnőddel,ha másra is gondolsz közben.Így korrekt...Utána jöhet bármi,az ex is vagy egy új nő.
2011. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
2012. máj. 10. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!