Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit válasszak? Összezavarodtam.

Figyelt kérdés
A lényeg hogy Édesanyám testvérének sajnos sosem lehetett gyermeke. És nem olyan régen özvegy is lett sajnos :( . Engem mindig úgy szeretett mintha a gyermeke lennék. Most kint él külföldön. Immár harmadszorra kérte hogy menjek ki hozzá. Azt mondta lakhatok nála. Nem kell fizetnem se rezsit se albérletet semmit. Azt mondta beírat egy angol nyelvtanfolyamra hogy megtanuljak angolul. És 9 hónap múlva együtt jönnék haza mert már ő is hazaköltözne. És rám íratná a itteni régi kis házát. Egy kis régi parasztházról van szó. Csak legyek vele kint . Már nagyon hiányzom neki. Itthon jelenleg egy gyárban dolgozom érettségivel 4 műszakba. 60 ezer Ft-ért. :/ Amiből megélni nem lehet. Szüleimmel lakom még. Ők nem tudnak engem segíteni. Én segítem őket. családomon és a szerelmemen kívül semmi nem köt ide. Ti mit tennétek a helyembe? A párom annyira nem örül neki hogy kaptam ezt a lehetőséget; bár azt mondta nem szól bele döntsek én. Az eszem azt mondja ezt ne hagyjam ki. Mert ha kimegyek akkor megtanulok angolul. Lesz egy picike házam; és még ha sikerül kint egy két munka is még pénzt is tudnék spórolni. Ha itthon maradok. Akkor dolgozhatok tovább a gyárba. Pénzem nincs hogy itthon beiratkozzak nyelvet tanulni vagy akármi. Én ha hazajönnék és megvárna akkor összeköltözhetnénk. :) szépen felújíthatnánk és végre elindulna a saját életem. 24 éves vagyok. Hitelt nem akarok felvenni. 60 ezres fizetésre áá isten ments. Ti mit tennétek a helyemben ?
2011. júl. 30. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Bele vágnék!:) Lehet a barátod nem örül neki, de áldozatot kell hozni, h a jövőben szebb életetek legyen! És ezt ő is be fogja látni, h igazad volt!:) Nem hagynám ki, ha már egyszer felkértek rá!:) Sok szerencsét!:)
2011. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám ki!!! Sok sikert! :)
2011. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha tuti hogy nincsenek hátsó szándékai akkor...te tudod,tégy belátásod szerint.
2011. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyan milyen hátsó szándékai lennének :) csak nincs senkije.. kire hagyna bármit is ? nincs gyereke férje senkije. és pedig egyke vagyok anyuméknak.. csak az édesanyja él már... ezért kezel engem úgy mintha gyereke lennék...
2011. júl. 30. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

és ha kicsal és prostituáltként fog dolgoztatni?

tudom hogy kicsit morbid és durva de mi van ha...

2011. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen lehetoseget kihagyni? Termeszetesen elnek vele. Te is inkabb csomagolj :D
2011. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!