Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltűnt újra az exem, összezav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt újra az exem, összezavarodtam. Mit lépjek?

Figyelt kérdés
Nos, arról lenne szó. hogy 2 hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátnőmmel. Már az elején úgy éreztem hogy ez egy nagy szerelem, de most, 2 hónap után elkezdtem kicsit kételkedni. Rátett egy lapáttal, hogy felkeresett az egyik exem (aki elég mély nyomot hagyott bennem), akivel több mint 2 éve még csak nem is beszéltem, és elpanaszolta hogy elhanyagolja a barátja, és dícsérte a külsömet. Kellemeset beszélgettünk, és fellobbant a régi láng iránta. A mostani barátnőmet viszont valahol szeretem.. és nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Szóval egyik részről fűt a vágy, hogy újra a régi barátnőm mellett legyek, másrészről pedig nem akarok fájdalmat okozni a barátnőmnek, mert előző barátja csúnyán elbánt vele ilyen téren, és nincs szivem :'( Ja és az exemmel csak 1 félreértés miatt váltunk el, csak mire tisztázni lehetett volna, neki már más volt, az a fiu, aki mellett nem boldog (mint mondtam). Elsősorban nem 1-2 szavas válaszokat várok, hasonlo élmény/tapasztalat alapján tanácsot inkább. Köszönöm, 18/F
2011. jún. 1. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Válaszd a szebb és jobb családi háttérrel rendelkező lányt.
2011. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány éves a barátnőd?
2011. jún. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18 éves mindkét lány.
2011. jún. 1. 01:39
 4/12 Argloss ***** válasza:
100%

Ha már egyszer elment egy másik fiúhoz az előző barátnőd még mielőtt rendesen tisztáztátok a dolgokat, akkor szerinted van értelme foglalkozni vele?

Ha csak most kezdett el megint keresni, amikor már nem annyira jó az kapcsolata, akkor biztos vagy benne, hogy szóba jöhet ő, mint potenciális jelölt? Nem csak a kapcsolatából akarna menekülni?

Én nem foglalkoznék vele a helyedben. Valószínűleg úgyis csak kis időre jönnétek újra össze, ameddig szüksége van egy kis odafigyelésre... Viszont ha neked megéri, akkor hajrá...

2011. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A saját alapelveimet meghazudtolva most attol is nagyon boldog lennék, ha csak újra szeretkezhetnénk egyet, totálisan megörülök érte, de hosszú távon mégjobban szeretném vele újra. Ami a barátnöm mellett tart, csak 1 részröl szerelem, a másik fele csak szánalom. :/
2011. jún. 1. 02:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

01:47-nek igaza van.

Annó nem tisztáztátok rendesen a dolgokat, mert ő már talált egy másikat magának, tehát nem is volt fontos neki, hogy normálisan lezárjátok a dolgokat.

Most viszont visszatér és neked kezd el rinyálni. Bezzeg most kellenél. Egyfajta pótléknak jó lennél, aki segít neki összeszedni magát, de amint felbukkan egy másik jelölt, lelép azzal. Az utolsó hozzászólásig a te pártodat fogtam, mondván, hagyd az exet a francba. Erre benyögöd, hogy a mostani mellett a szerelem és a szánalom tart. Ha szerelmes lennél belé, akkor meg sem fordulna a fejedben, hogy újra összegyere a másikkal, akár egy dugás erejéig. Te szánod, amikor te vagy a szánalmas. Ha ennyire nagyfiú vagy, akkor szépen közöld a barátnőddel, hogy mi a helyzet, mert most csak kihasználod, ahogy az exed tette veled és tenné most is. Szóval a volt nőddel totálisan megérdemlitek egymást, mert egyformák vagytok. Gyerek össze vele, így a mostani barátnődnek is lesz esélye, hogy egy normális srácot találjon magának.

2011. jún. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, olyan nincs, hogy a szerelem részben szerelem, a másik része meg szánalom. Szánalomból soha ne maradj a barátnőd mellett! Ha meg szerelmes vagy bele, hogy szánalmas? Ez nekem magas... Ahhoz képest, h 18 éves vagy, már egy komplett "élet" van mögötted... és 2 évig nem is beszéltél a másik barátnőddel... Hány évesen kezdted az ipart?!


Maradj azzal, amelyikbe tényleg szerelmes vagy, és akivel hosszú távon is jobban el tudod képzelni a jövődet.

2011. jún. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

kösz 02:16 : 1 pofonnak jó volt amit irtál, kellett. De igazad van. Azonban nem tartom magam nagyfiúnak, nem is volt még hogy lapátra tettem volna 1 lányt, csupán ezért estem kétségbe. De azt hiszem az erkölcs fontosabb. 02:16 utáni válaszolónak: ez a bizonyos ex volt az első "komolyabb" érzelmi kapcsolatom, szoval félreértés ne essék, az akkori kapcsoltunkban még a sex is tabu volt.

Talán nem jól fogalmaztam, nem szánalmat érzek, hanem ha elhagynám, sajnálnám őt. Ennek ellenére ugy érzem, hogy az helyes ha vele maradok. köszi mégegyszer 02:16, rávilágitottál a dologra, én nem szeretek játszani az érzésekkel, és nem is fogok, pusztán kisértésbe estem. ez minden.

2011. jún. 1. 02:37
 9/12 anonim ***** válasza:
hogy érted, hogy szánalom? :( sztem hagyd ott a mostanit, mert nem ő az igazi.. :(
2011. jún. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az exed egyértelműen ha nincs ló jó a szamár is alapon gondolkodik, ha visszamennél hozzá, addig tartana, míg nem talál magának megint egy jobbat.

Viszont, az a 2hónap amit eddig a barátnőddel töltöttél elég kevés idő, hogy kialakuljanak igazi, mély érzések. Szerintem maradj vele egy kis ideig, hátha. De csak akkor, ha tudod magadról, hogy az együtt töltött idő alatt nem fogsz végig azon gondolkodni, hogy lehet, hogy szakítani kéne. Nagyon el tud rontani egy kapcsolatot. Tapasztalat.

2011. jún. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!