Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, ki miért és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ki miért és mennyi idő után csalta meg a párját?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
én a második barátomat mindig is csaltam több mint egy évig
2011. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mért? mi volt az oka?
2011. jún. 1. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Én eddig sosem csaltam meg senkit. Gerinctelen és undorító dolognak tartom a másik féllel szemben. Ha nem működött egy kapcsolat inkább szakítottam, és nem másnál kerestem a boldogságot.
2011. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Én sem csaltam meg eddig senkit,undorító dolog. Nem lennék rá képes. Ha úgy jönne ki a dolog akkor is elmondanám neki,nem tudom az ilyesmit magamban tartani és nem is akarom. Szerintem akkor csalják meg egymást az emberek ha nem működik a kapcsolat,ha nem működik akkor pedig jobb inkább külön.
2011. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
sejtettem és bebizonyosodott hogy nem a lányokat szereti, bizonyos téren meg túl kis igényei voltak, és túl értetlen volt felfogni hogy nem kell nekem, úgyhogy addig jártam vele amíg nem jött egy jobb, egy harmadik, az első közben elköltözött
2011. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, látom hogy hölgyeknek címezted a kérdést, de mint a nők szorgos tanulmányozója, szerintem 2 féle nő van megcsalás szempontjából.

1. a ribanc, az megcsal ha van rá oka, ha nincs, 1 hét után is, több év után is, ezek a pénzünkért maradnak csak mellettünk. Ha azt mondja hogy szeret, és megbánta, akkor HAZUDIK! A megcsalás elitélendő, nem megbocsátandó. (Sem nőknél, sem férfiaknál)

2. a kiéhezett nők, általában házasok, és nem kapják meg már azt az odafigyelést, mint a "régi szép időkben", ezért lépnek félre. Szerintem ide kell legalább pár év, meg pár gyerek, hogy "visszafordithatatlanná" váljon a dolog, és szeretővel megoldják a dolgot, s szintén az anyagiak miatt maradnak a férfi mellett.

2011. jún. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzaszolonak nagyon igaza van
2011. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!