Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy olyan fiúrol, aki már csalta meg a párját?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan lányok véleményére lennék kiváncsi, akik hosszú távra terveznek, hogy ha megtudnátok, hogy akivel ismerkedtek, azért szakított korábbi barátnőjével, mert megcsalta a lányt. Ez után lenne-e esélye nálatok, meg tudnátok-e bízni benne?
2009. dec. 4. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen igen. Nem tudhatod milyen okból csalta meg a párját. Én azt vallom minden okkal történik, lehet ez a nő hibája, de lehet ez a férfi kapuzárási pánikja, "szabadsága" stb. Nameg nem engem csalt meg, akkor miért zavarna?
2009. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
..és vajon fiúk mit gondoltok olyan lányról forditva..
2009. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a választ :$


Második: Te is válaszolhattál volna azért. Amúgy régen úgy gondoltam, hogy aki egyszer megtette, az később is megtenné (ebben azért most már kételkedek)

Viszont fordított helyzetben az lenne, hogy pillanatok alatt beleszeretek a lányba, és akkor már nincs megállás. Viszont sokat kattognék rajt magamban.

2009. dec. 5. 00:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A fiúknak is van esze leányzat. A barátnőm megcsalta az előző pasiját, és ez már rengetegszer megfordult a fejemben. Ha képes volt rá mással, velem is megteheti.

De attól még megbízom benne...

2009. dec. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

nem kezdenék ilyen pasival...a megcsalás nem mentség. Engem nem hat meg a "de ő kezdte, én csak bosszúból tettem" stb. szöveg!

Gyáva aki ezzel takarózik. Ha már valaki arra vetemedik hogy megcsalja a párját az nem szereti igazán....mellesleg aki 1x megteszi, az megteszi még többször is.

2009. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elbeszélgetnék vele, hogy miért tette. De azért ez nehéz kérdés, a szerelem sok mindent felejtet az emberrel, de nem tudom meg tudnék -e bízni benne.

Miért nem hagyta ott előtte a nőt? Miért kellett megcsalni? Számomra ez elég fontos dolog a kapcsolatban és nem tudom hosszú távon működhetne -e.

Egy megcsalás sosem megoldás..hátba szúrás akár hogy is nézem.

2009. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

igen valszinuleg megkerdeznem miert tette aztan...ha nem talalnek olyan valaszt akkor valszinu menekilnek...

alapbol "elitelem" azért idezojelben mert lehet hogy nem itelnem el ha hirtelen szerelmes lennek bele. kicsit ellentmondok magamnak de a szerelem es a racionalitas eleg gyakran nem jarnak egy uton. mostani felfogasommal, stabil kapcsolatomban azt mondom, hogy szamomra az a ferfi aki egyszer megcsalta a baratnojet mar nem ferfi...szamomra a megcsalasnak nincsenek formai kovetelmenyei, nincs olyan, hogy "oka" volt megcsalni...

19-L

2009. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az én párom már csalt meg engem - azonban megvolt az oka rá, hónapokig kellett hallgatnia és néznie, ahogy egy házsártos hárpia lettem (sajnos anyukám is ilyen és ösztönösen másoltam a viselkedését). Ráadásul pont az összeköltözés hozta ki ezt belőlem, szóval 24/7-ben hallgatott engem szegény.

Miután megcsalt, együtt járt a lánnyal három hónapot. Én pedig magamba néztem; igen nehéz volt elfogadni, hogy valójában magam miatt csaltak meg. Utána próbáltam mást keresni, de tudtam, hogy ő az igazi és vissza kell kapnom. Szóval találkoztunk párszor és mivel ő is szeret nagyon, nem volt nehéz "visszahódítanom".

Azóta rengeteg könyvet, cikket, interjút elolvastam, hogy lehet a berögzült rossz magatartásformákat megváltoztatni és igyekszem is így tenni. Ma már egész másképp viselkedem, mint előtte, ezt legjobban rajta látom.

21/L

2009. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás általában három emberen múlik: azon aki megcsal, azon akivel megcsal, és bizony azon is, akit megcsalnak. Alaposan elbeszélgetnék azzal a fiúval, és elvárnám, hogy őszinte legyen. Ezután könnyen lehet, hogy - ha minden másban passzolunk - meg tudnék bízni benne.


L/21

2009. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jelenlegi párom megcsalta az exnőjét. Átbeszéltük rendesen a dolgot, mindent elmagyarázott, ami ugyan nem 100%-os mentség a szememben (a megcsalás az megcsalás), bizalmatlan is voltam egy kicsit emiatt, de azóta tudom, hogy ettől függetlenül bízhatok benne, mert én nem fogok olyat tenni, mint az exe, és amúgy is tanult a hibájából.
2009. dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!