Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy olyan fiúrol, aki már csalta meg a párját?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan lányok véleményére lennék kiváncsi, akik hosszú távra terveznek, hogy ha megtudnátok, hogy akivel ismerkedtek, azért szakított korábbi barátnőjével, mert megcsalta a lányt. Ez után lenne-e esélye nálatok, meg tudnátok-e bízni benne?
2009. dec. 4. 23:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit mondanék, hogy a lónak négy lába van, mégis megbotlik. Persze régebben nem így gondolkodtam, elítéltem én is. De valahogy mára már kitolódtak a határok, nekem a puszta szex, vagy csók nem jelent megcsalást, ezek a dolgok olyanok mint egy evés, vagy sz@rás, biológiai szükségletek csupán. Igazából, az átverést, az érzelmi megcsalást és őszintétlenséget nem tudom csak elfogadni. De hát kit, mi hoz ki a békatűréséből... :D
2009. dec. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem nem és nem! Soha többé nem tudnék benne megbízni. Valószínűleg napokon keresztül sírnék, de aztán megpróbálnám elfelejteni, mert az ilyen NEM érdemel meg!!!
2009. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a jelenlegi barátnőm velem csalta meg az expasiját azt mondta h már nagyon rossz volt közöttük minden . szerintem hülyeség az "ha egyszer megtette...." persze van olyan akinek a vérében van . de minden kapcsolat más és más valamint a helyzettől is függ h miért csal meg kivel hogyan hányszor stb. például ha nem elégít ki sexuálisan a bnőm és már többször szólok neki miatta és nem változik semmi szerintem egy idő után biztos félrenéznék. szerintem eleinte mindenkiben meg kell bízni aztán úgyis kiderül h ki milyen természetű.
2009. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az utolsóval. Egy olyan ember is megcsalhat aki azelőtt senkit de semmi nem indokolja, hogy engem is megcsaljon az aki már csalt meg nőt. Én megbíznék benne, amíg ő nem győz meg az ellenkezőjéről. Ugyanakkor számomra nagy különbség van megcsalás és megcsalás között. Egy felindulásból elkövetett csókot/sexet előbb el tudnék nézni, mint egy szerelmes pillantást.
2009. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nálam biztos lenne:) a mostani barátom is megcsalta a bnőit de én nem abban a kapcsolatban élek :) ha vkit megcsalt annak oka volt ettől még nem 1000% h velem is megeszi fő a bizalom:) bizalom nélkül nincs kapcsolat;) ha ezen gondolkozol végig h vajon veled is megteszi-e sose lesz jo a kapcsolatotok felesleges vitákat előzhetsz meg ha hiszel neki ha meg lebukik nincs több esély de ezen ráérsz majd akkor gondolkozni ha megcsalt:)addig meg élvezd a kapcsolatotokat:)
2009. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy ha valami nem működik a kapcsolatban, akkor a másik fél mondja meg. Mondja meg a szemembe, hogy hiányzik valami. Akkor is, ha nem tudja mi az.

Legyün őszinték egymással. Ha velem van valami gond, akkor hogy tudnék változtatni rajta, ha nem tudom hogy baja van?

Aki ezt csak megcsalással tudja elintézni az az ember gyáva szerintem. Saját magát védi, hátha összejön neki valami.

De legalább mondaná meg, hogy ha ez vagy ez nem változik, akkor találkozgatni fog valakivel. Most nem az, hogy zsaroljuk meg egymást, csak legyünk őszinték. a megcsalás, aminek semmi előzménye nem volt, számomra elfogadhatatlan.


És persze, egy olyan ember is meg tud csalni, aki még ezt nem tette meg mással. De az, aki már így kijátszott valakit, abból hiányzik számomra a másik fél tisztelete. Jobban feltételezem róla, hogy ha elmúlik a rózsaszín köd, majd engem is úgy hagy el, mint azt a másikat.


Persze meg lehet beszélni az indokokat és van érthető is. Csak az elég kevés..

2009. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.


Először is, próbáld magad beleképzelni a megcsalt fél helyébe. Rossz, ugye? Őszintén szólva, a kérdésedből számomra nyilvánvaló, hogy megcsaltad a barátnődet. Szar ügy. Remélem a lehető legrosszabb büntetést kaptad, már ne is haragudj. Azt hiszem tisztában vagy vele, hogy meg is érdemled, mert nekem úgy tűnik h van némi bűntudatod. Ami jó, mert ez legalább azt bizonyítja, h beláttad a hibád.


Bocsi a lelkizésért, csak tudom milyen érzés az, ha megcsalják az embert. A kérdésedre válaszolva: egy olyan lány, akit csaltak már meg, soha nem fog megbízni benned. Csak olyan lánynál lehet esélyed, aki még nem került ilyen helyzetbe. Vagy simán csak nem vallod be h mit tettél, de akkor megint csak egy paraszt vagy…


Mielőtt megcsaltak, azt mondtam volna, hogy számít az ok, biztos a lány is hibás stb. De könyörgöm, mi lehet akkora hiba, hogy ezt érdemelje vki? Mit kell elkövetnie egy lánynak ahhoz, hogy ez legyen a büntetése? Nos, a megcsaláson kívül nem sok ilyet tudok. És te?


Mert egy kevésbé jó időszak például kevés. A dolgok nem mindig mennek jól egy kapcsolatban, vannak hullámvölgyek. Ezek vagy elmúlnak, vagy pedig nem, de ez esetben a megcsalás szemétség. Semmi több. Mert bármikor meg lehet mondani valakinek, hogy ne haragudj, nekem ez így nem jó, ne bántsuk tovább egymást. És akkor békével el lehet válni, senki nem bánt meg a kelleténél jobban senkit.


Szóval szerintem, ha csak a lány nem követett el valami szörnyen égbekiáltót, legalább akkorát, mint egy megcsalás, akkor nem érdemled meg, hogy bárki megbízzon benned.


Azt mondod, kételkedsz abban, hogy aki egyszer már megtette, az később is megtenné. Talán elsőre se akarta megtenni. Akkor hogy lehet biztos benne, hogy másodszor sem tenné? A határ, amit egyszer átlépünk, többé már nem olyan fenyegető, többé már nem tűnik olyan távolinak a „túlsó part”…


Én szóba sem állnék ilyen sráccal, ha megbánta, ha nem. Az már mindegy, hogy megbánta-e, megtette és kész, azon semmi sem változtat. Gondolkozott volna akkor, mielőtt megtette. Utólag nekem aztán sírhat, hogy mert az a lány így meg úgy… pfff.


Én erre csak annyit tudok mondani: ha az a lány így meg úgy, akkor mért nem szakítottál vele inkább? Aztán ha valami bajod lesz velem, rossz időszak jön, akkor majd velem is ezt teszed?


Ha kicsit belegondolsz, te magad is rájössz a válaszra. A válasz: NEM!!!! Hiszen írtad, kattogna rajta az agyad… ezzel nem csak te vagy így! Ez megmérgez egy kapcsolatot.

2009. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a válasz arra a "nem", hogy bíznék-e benne.
2009. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!