Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan lánnyal akit egyszer már megtörtek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már régen szakított a barátjával, aki nagyon durva volt vele. Jóban vagyok ezzel a lánnyal de nem beszélünk mindennap, de amikor beszélünk jól elvagyunk csak amikor a közös programokat felhozom inkább kerüli a választ.

Nem velem van a baj, arra már rájöttem. A lényeg, hogy lehetne egy ilyen lánynak a bizalmába férkőzni és, hogy ne tekintsen engem is egynek a sok "szemét" közül?


2011. máj. 30. 23:59
1 2 3
 21/29 Smartguy86 ***** válasza:
Én azt tanácsolom akkor neked, hogy ne a klasszikus randifogalomban gondolkozz, hogy mindenképpen el kell vinni valahova a lányt. Inkább ha találkoztok valahol - suli, valami - akkor ott helyben hívd el magaddal sétálni, vagy ilyesmi. Ha már sétáltok, akárhova beülhettek. Ha tudod hol lakik, akkor elmehetsz elé is - persze előtte óvatosan derítsd ki, hogy éppen rá fog-e érni akkor. Szerezz neki apró örömöket, lepd meg, készíts neki egyedi dolgokat bármilyen ünnepre. Vegyél neki virágot csak úgy bármilyen alkalom nélkül.
2011. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Tudom hol lakik. :) Vittem már haza. Megteszem amit tudok. Nem elvinni akarom valahova, csak ilyen közös programokra invitáltam mint pl filmnézés vagy séta. Igent mondott mindkettőre, csak utána feledésbe merültek ezek amikről beszéltünk. Igen tudom, hogy ez kényes és nehéz eset, de úgy érzem csinálni akarom és csak akarással tudok elérni valamit. Lehetne más lány is, de nem igazán szeretnék mással foglalkozni a többi lányba nem látom azt amit benne.
2011. máj. 31. 10:44
 23/29 Smartguy86 ***** válasza:

Értem. Én azért óvatosságra intelek egy ilyen lánnyal, mert lehet, hogy most vonzónak találod az elesettsége miatt, de később ki tudja, mi tör ki belőle. Végülis elég labilis személyiség lehet.


Ha feledésbe merülnek ezek a dolgok, arról te is tehetsz - Vidd el sétálni ott azonnal, ahol vagytok. Ne úgy beszélj vele, hogy majd egyszer... hanem határozottan:) Egy sétába még senki nem halt bele :)

2011. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Igen óvatos vagyok azért. :) Attól, hogy labilis igazából én is félek, de kockázat nélkül nincs győzelem.

De nem elesett és nem emiatt tartom vonzónak, hanem ő számomra az a lány akit eltudnék képzelni, aranyos és nőies nekem ettől több nem is kell (külsőben). Belsőben meg ezeket a dolgokat leszámítva ellentétem pár dologban, de egyetértés azért megvan szóval nekem ő tökéletes. :)

Fel fogok lépni határozottabban, és most hogy mondod tényleg tehetek.

2011. máj. 31. 10:52
 25/29 anonim ***** válasza:

Most az előző vitába én nem is bonyolódnék bele :)

Kedves kérdező én pont olyan lány vagyok mint akit leírtál. Csak engem nem csak a volt párom de a családom is és szinte mindenki aki körülöttem van összetört nem is értem máig, hogy hogy eshetett ez meg épp velem. És igen annak aki a közelembe akart férkőzni rengeteget kellett tennie én sem akartam másik kapcsolatot tehát az illető részéről semmiféle kényszer nem volt. Én csak a saját szemszögemből tudom leírni amit ő tett és végül is nem egy bonyolult dolgot csinált. Törődik velem ennyi az egész és elmondja, hogy bízhatok benne számíthatok rá és tudja, hogy ilyen problémás vagyok ezért számomra a legfontosabb mondata az volt, hogy majd együtt túljutunk ezen és amiben tud abban segít. Azóta kezdtem el tényleg hinni benne ja és persze nem mellesleg olyan szerelmes vagyok mint még soha. Pedig eljátszottam a kemény csajt mégis átlátott rajta mindig mondja is, hogy nem volt egyszerű. Azt tudom mondani Neked is ami talán még nagyon fontos, ha valamit mondasz ennek a lánynak pl hogy sétáljatok vagy ilyesmi mindig legyél ott ha valamit mondasz azt tedd is meg. Mert ha nem ő rögtön kétségbe esik, hogy jaj ez a pasi is csak szövegel ezen nehéz túllépni az ilyen lányoknak nekem is az lehet hogy teljesen hétköznapi okai vannak, de csak olyat ígérj neki amit teljesíteni is tudsz semmiféle felesleges reménykedésbe ne ringasd mert ha nem úgy lesz rögtön aggódni fog. Ez persze idővel enyhül aztán lassan el is múlik és akkor lesz ismét önmaga. Gondold végig ezeket és, hogy érdemes e küzdened érte mert sokszor lesz neked is nagyon nehéz. Ha úgy döntesz, hogy igen akkor sok sikert kívánok :)

2011. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy döntök, hogy igen! És köszi utolsó kezdem érteni, hogy mit is kell tennem :) De ha én ígérek valamit azt be is tartom!!!
2011. máj. 31. 14:27
 27/29 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb :) azzal szerezheted meg a bizalmát. Én sajnos már úgy működöm, hogy nem adok bizalmat azt csak elérni lehet nálam. Régen fordítva volt, bíztam mindenkiben és csak elveszíteni lehetett a bizalmamat. Szerintem ő is ilyen lány lehet. A hozzáállásod alapján szerintem jó úton haladsz :)
2011. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Elérni szeretném én is! :) Szerintem ő is így működik. :(

De ha már kapok annyi kis előleget, hogy nem tekint olyannak mint a többit, akkor jó uton haladok. :)

2011. máj. 31. 15:27
 29/29 anonim ***** válasza:
Mutass neki rengeteg szeretetet. Ölelgesd, simogasd. Érezze, hogy megbízhat benned, és szereted.
2011. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!