Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan lánnyal akit egyszer már megtörtek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már régen szakított a barátjával, aki nagyon durva volt vele. Jóban vagyok ezzel a lánnyal de nem beszélünk mindennap, de amikor beszélünk jól elvagyunk csak amikor a közös programokat felhozom inkább kerüli a választ.

Nem velem van a baj, arra már rájöttem. A lényeg, hogy lehetne egy ilyen lánynak a bizalmába férkőzni és, hogy ne tekintsen engem is egynek a sok "szemét" közül?


2011. máj. 30. 23:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%

Ismered ezt a pasit aki durva volt vele?

Mert, ha nem , akkor előfordulhat, hogy a csaj volt a hunyó, és feketíti befele az exét.

Erről érdemes biztos infót szerezni.

Amúgy ha találkozol a csajszival elmondod neki ezeket amit leírtál.Aztán bizonyítsd be, hogy így van.

2011. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ismerem a csávót és volt, hogy az iskola szeme láttára alázta meg a lányt.

Az a baj, hogy csak úgy ha elmondom nem fog hinni nekem, mert úgyis mindenki ezzel jön. Valamit tennem kellene.

2011. máj. 31. 00:23
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Törd meg te is.

Legalább ismerős lesz neki az élethelyzet.

Ha azt szereti a lelkem,hogy jól rápirítanak,vagy üvöltöznek,veszekednek vele,akkor ne tagadd meg ezt tőle,ha kedveled.

Szerintem az ilyen típusnak a férfi jön be,nem a pincsi.

Uh legyél vele határozott.

2011. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Határozott vagyok. Semmi gond vele, de ő nem olyan, hogy ez tetszik neki csak szerintem már bizalmatlan a férfiak felé. Üvöltözni meg nem fogok vele mert az nem vezet semmire.
2011. máj. 31. 01:35
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

na csak hogy kapj végre valami normális választ is:)


én is ilyen félénk, bizalmatlan voltam anno, mert átvágtak, és akkor utána nem hittem el senkinek, hogy kedvelhet, vagy szerethet engem. nálam a (már ex)barátomnak úgy sikerült megtörnie a jeget, hogy nagyon türelmes volt, kb a legjobb barátommá vált, mindenben meghallgatott, ezenkívül sokszor mondta, hogy soha nem bántana, milyen fontos vagyok neki. a sok sok beszélgetés meghozta eredményét, kb fél év ismeretség után hajlandó voltam találkozni vele.


annyi a lényeg, hogy légy vele kedves. akár beszélj vele minden nap, hogy lássa, nem csak egy pótlék neked, aki akkor kell, ha épp nincsen más beszélgetőpartner. törődj vele, kérdezgesd sokat magáról, mutasd ki, hogy érdekel téged az egész lénye^^


remélem segítettem.

2011. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Smartguy86 ***** válasza:
2%

Ugyanmár! Fél év várakozás? Mire? Te sem vagy normális, ha ilyen bizalmatlankodó vagy. Mire föl? Ki vagy te, a perzsa hercegnő??? Mitől olyan különleges drága, hogy fél évig azon kell szakadni, hogy rendben legyen a csöpp lelke??? Nemár...


Én azt tanácsolom a kérdezőnek, hogy kímélje meg magát az ilyen lányoktól, mert később nagyon megjárja! Szörnyen idegtépő tud lenni, mikor egy lány folyton bizalmatlankodik, folyton győzködni kell, hogy ő szép, okos, stb. Persze egy egészséges szinten jó, ha bátorítják egymást, de állandóan ezt csinálni... és közben még a lány majd néha kiborul, hogy jaj ezt biztos azért csinálod, amazt meg biztos azért...


Inkább jöjjön meg az esze, nőjön fel, és majd utána lehet vele kezdeni. A kérdező meg addigra találhat egy igazi NŐT is, aki rendben van magával!

2011. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
ez már több, mint 4 éve volt, kedves előző. és elég csúnyán átvágtak anno, azért voltam ilyen bizalmatlan. de én nem is akartam kapcsolatot akkoriban, nem is vártam, hogy valaki ennyit foglalkozzon velem, ez a srác döntése volt. ha nem akarta volna, nyilván nem teszi, senki nem kérte rá. és utólag annyira "megjárta", hogy 4 évet voltunk együtt:D szóval szerintem ne okoskodj csak azért, mert benned semmi kitartás nincsen:) savanyú a szőlő, vagy mi?:D sajnálom, hogy lenézed azt, aki tenni akar a másikért, mint például a kérdező. az ilyenek a normális emberek, nem az olyanok, mint te, lúzerke:)
2011. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Smartguy86 ***** válasza:
9%

Épp ellenkezőleg. Én átéltem már egy ilyen kapcsolatot... Nem éri meg, mert az ilyen lelki sebeket nem tudja senki meggyógyítani, csak Te magad! Ha benned nincs meg az akarat, hogy bízz, akkor jöhet neked George Clooney is személyesen, hogy szép és okos vagy, nem fog érdekelni.


Lehet, hogy a te barátod kitartó volt, 4 évig ki is bírta ezt, de ha jól veszem ki a szavaidból, azért csak vége lett annak is...

2011. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Smartguy86 ***** válasza:
7%
Mellesleg megjegyzem - naná, hogy veled volt 4 évig, mikor fél évet szenvedett érted, hogy végre megadd magad. Nefélj, ha 1 hónapig udvarolt volna, már 1,5 év után kidob :D így viszont nem engedhette, hogy csorba essen a "döntésén"
2011. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

jaj ne te elemezd már ki a kapcsolatunkat:) és egyébként meg olyan békében váltunk el, hogy azóta is jó barátok vagyunk^^ volt már 4 éves kapcsolatod?:D gondolom nem, azért ekkora a szád.


egészen mellesleg ami alatt együtt voltunk teljesen megváltoztam ilyen téren, ő hozott rendbe. és ha egy kicsit belekutakodsz a kis agyacskádba, te is rájöhetsz, hogy az ember párkapcsolatilag nem olyan felfogású, hogy "jaj, szar vele, de sokat szenvedtem érte, szóval vele maradok". az emberek fölöslegesen nem kínozzák magukat.


valószínűleg még nem voltál annyira szerelmes, hogy megtegyél a párodért akármit. hát. sajnállak érte. de akkor is szánalmas, hogy amiért te nem voltál képes teljesen elnyerni egy lány bizalmát, olyanokat izélgetsz, akiknek még sikerülhet, mert esetleg nem olyan beképzelt hólyagok, mint te:)

2011. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!