Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak olyan okosnak magukat? És miért hiszik, hogy a nők hülyék?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat ami a vége felé közeledik.Saját bevallása szerint is bejön neki egy jóbarát csaj.Bedobja a kifogásokat ami miatt nem találkozunk vagy ami miatt "majd később beszélünk,most lepihenek mert fáj a fejem". Annyira hülyének néz,hogy még arra sem figyel,hogy a lelépések és a lány állapotváltozásai és kiírásai facebookon szinte egyértelművé teszi,hogy épp együtt lesznek/voltak. Persze tagad ha szembesítem és támadó állást vesz fel,hogy még én érezzem magam rosszul. Miért nem lehet egyenesnek lenni?
2011. máj. 28. 16:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Mi ez az általánosítás?

Nem minden pasi ilyen, hogy a nőt hülyének nézi. Van másikra is példa, hogy a nő palira vette az ipsét.

A társkeresőknél is ki lehet fogni egy jó férfit, ha úgy gondolod.

A másik meg, én úgy tudom, hogy a kur@'k között a legtöbb a nő, ezek szerint, mindent nő kurv@? Remélem érted, hogy nem szerencsés dolog az általánosítás.

2011. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
26%

A nők nagyon szeretnek okoskodni...


ÉS ahogy a mondás tartja, nem az eszük miatt érnek el szép eredményeket, hanem a szorgalmuk miatt..


Kivétel van, azért...


Nem is beszélve arról, hogy sok nő beképzelt, nagyképű, naiv, divatmajom, érett majomnak hiszi magát és még sorolhatnám...


Főleg a 15-25 év közötti korosztály...


Kicsit unom csajok idióta dumáit, érett vagyok én, a pasi nem az, mert fiatalabb kicsivel, nincs tapasztalata, nem humoros... és még sorolhatnám...


Érdekes módon a férfiak nem pofáznak állandóan arról, hogy ők hű de érettek, tapasztaltak.. stb..


De ti, meg a hülye elvárásaitoktól, még a módját sem adjátok meg normálisan..

2011. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A kérdésemre nem kaptam még választ.Nem mondom,hogy minden férfi ilyen.Ne ezen kattogjatok ha lehet.És nő is van ilyen az is tény. Kiosztást meg nem kérek.Én jót mulatok ezen a helyzeten és a srácon,lévén hogy már nincsenek érzelmek.Nem sietek sehova hanem megvárom amíg belekeveredik a saját hazugságába.Szóval a kérdésre válaszoljatok ha tudtok más nem érdekel.
2011. máj. 30. 12:46
 24/29 anonim ***** válasza:

"Én jót mulatok ezen a helyzeten és a srácon,lévén hogy már nincsenek érzelmek.Nem sietek sehova hanem megvárom amíg belekeveredik a saját hazugságába.Szóval a kérdésre válaszoljatok ha tudtok más nem érdekel."


Ezzel csak magadat probalod nyugtatni. Elegge egyertelmu, hogy neked ez faj, s csak jatszod a kemeny gyereket, aki egy jot rohog az egeszen. Csak az nem jut eszedbe, hogy ha valoban ilyen lennel akkor nem lennel itt, ezen az oldalon.

2011. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem hisszük. Szakítani valakivel nehéz. Még akkor is ha nem működik a kapcsolat. Ha te szakítasz te érzed magad "rossz" embernek, aki otthagyja a másikat, aki pedig "szereti". Ezért inkább elkezd kisded játékokat játszani, addig amíg a párja nem szakít vele végül.

Veszekedéseket generálni jelentéktelen dolgokból. Támadó állást venni fel minden apró kérdésre. Idegölően kiborulni vélt sérelmekért. Elkezdeni látványosan lehúzni a másikat anyagilag. A szex lehetőleg teljes vagy minimális szintre csökkentése ilyen-olyan okokra hivatkozva.


Ezeket a trükköket pedig pont egy lánytól hallottam. És a barátnőmön is láttam ezeket a jeleket, még szakítás előtt, hogy elkezdte ezeket játszani. A kapcsolatnak végül viszonylag éretten vetettünk véget mikor szembesítettem vele, hogy tudom miért ilyen, bár a őszinte nem volt velem ezután sem, de nem is ez a fontos!

2011. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem egy ilyen-olyan ok kell neked. Ha hazudik a srác, ha nem ezt a kapcsolatot te már nem akarod. Látszik rajtad!


Akkor meg? Fejezd ezt be és lépj!

2011. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülye nőkhöz képest okosak a férfiak. Ennyi a válasz a kérdésedre.
2011. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:31


Igazad van és tudom,hogy erre megy ki a játék. Én viszont nem fogok szakítani mert pár hónapja már mondtam neki,hogy nincs rendbe már semmi és ha gondolja akkor hagyjuk ezt a kapcsolatot. De nem akarta,habár elismerte,hogy igazam van.

Most meg már úgy vagyok vele,hogy csakazértsem könnyítem meg a dolgát.Én elvagyok így és igaz az is,hogy fáj. De nem az fáj,hogy vége hanem az a tény,hogy nem korrekt és azt hiszi bármit megtehet hiszen hülye vagyok és nem jövök rá.

2011. máj. 30. 13:40
 29/29 anonim ***** válasza:
Verd át te is.
2011. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!